Wydanie nr 126/2021, Czwartek 6.05.2021
imieniny: pokaż (14 imiona)Judyta, Ewodia, Teodor, Gościwit, Benedykta, Ewodiusz, Jurand, Jan, Jakub, Dawid, Miłodrog, Małgorzata, Domagniew, Placyd
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Co dalej z hotelem Continental w Krynicy Morskiej? Przedsiębiorca wraz z rodziną pozostali bez pracy, z długami na ok. 25 mln zł. Sprawa dla Reportera.

  • Wydanie nr 126/2021
  • 5 marca 2021, 21:55
  • Sprawa dla reportera - 04.03.2021
  • Wiadomości
  • 23 komentarze
Co dalej z hotelem Continental w Krynicy Morskiej? Przedsiębiorca wraz z rodziną pozostali bez pracy, z długami na ok. 25 mln zł. Sprawa dla Reportera. fot. Sprawa dla reportera / Przedsiębiorca wraz z rodziną pozostali bez pracy, z długami na ok. 25 mln zł.
Historia właścicieli hotelu w Krynicy Morskiej. Pan Wojciech w latach osiemdziesiątych mieszkał i dorabiał się w Stanach Zjednoczonych. W Nowym Jorku prowadził klub muzyczny, w którym gościły gwiazdy polskiej estrady – m.in. Wioletta Willas, Krzysztof Krawczyk czy Skaldowie. Po powrocie do Polski kupił w Krynicy Morskiej ośrodek wczasowy, który z czasem przekształcił w wysokiej klasy hotel – warty dziś ok. 70 mln zł.

Kilka lat temu podpisał kontrakt z lokalnym deweloperem na rozbudowanie hotelu o dodatkowe pokoje i Aquapark. Jak twierdzi - deweloper nie wywiązywał się z umowy, co doprowadziło do jej rozwiązania. Budowniczy podał właścicieli do sądu. Ci przegrali i została im zasądzona kara umowna w wysokości ok. 4 mln złotych. Ponadto ustanowiono zarządcę sądowego, który wszedł w zarządzanie hotelem, miał doprowadzić do spłaty wierzycieli - dewelopera i banków. Jak twierdzą właściciele, zarządca nie wykonywał swych obowiązków, co doprowadziło wymówienia im przez bank kilkunastomilionowych kredytów. Ponadto zwolnił dotychczasowych pracowników, zmienił zamki w drzwiach. Przedsiębiorca wraz z rodziną pozostali bez pracy, z długami na ok. 25 mln zł.

materiał wideo - kliknij na zdjęcie

Co dalej z hotelem Continental w Krynicy Morskiej? Przedsiębiorca wraz z rodziną pozostali bez pracy, z długami na ok. 25 mln zł. Sprawa dla Reportera.

 

 

Sprawa dla reportera - 04.03.2021
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
gość
gość 06.03.2021, 08:47
Jak to przeczytałem aż się popłakałem nie ze śmiechu tylko smutku dużo jest takich ludzi ze swoimi większymi lub mniejszymi tragediami historiami kiedyś słyszałem że chłopy żenili się z kobietami w ciąży żeby mieć spokój i nie płacić jak to kiedyś mówili bykowego wyjeżdżali za ocean robić karierę i wracali z pretensjami że dziecko nie jego syn bez ojca nic się nie nauczył jeszcze trzeba było spłacać takich to dopiero dramat.
Dobra rada
Dobra rada 06.03.2021, 10:01 (odpowiedź do gość)
Skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą...
gość
gość 06.03.2021, 11:54 (odpowiedź do Dobra rada)
Już nie raz słyszałem historię np.o ludziach zostawiających rodziny z wszystkimi dookoła się konsultowali tylko nie z rodziną a ludzie potrafią wykonsultować takich tracą rodzinę może pójdą do ludzi zobaczyć rodzinę.
gość
gość 06.03.2021, 11:45 (odpowiedź do Dobra rada)
Sam się pan skonsultuj z ...
gość
gość 06.03.2021, 03:51
Szkoda takich ludzi na internecie są takie historie ludzi zaczynali od szałasu namiotu kempingu domku hoteliku a puzniej hotelu nie ktorzy wszystko stracili i od nowa zbudowali fortunę tak samo historię ludzi którzy wygrali w lotka nie którzy zostali większymi przysłowiowymi dziadami i pradziadami po wygranej jak przed dlatego słyszałem że teraz jak wygrasz masz naukę jak nieprzepuscić szybko kasy i ją mieć.
Buuu
Buuu 06.03.2021, 23:36 (odpowiedź do gość)
Akurat takich ludzi nie szkoda.
Baronxs
Baronxs 07.03.2021, 00:30 (odpowiedź do Buuu)
Możesz żałować chyba tylko z osobistych powodów. To wspaniali ludzie i wielka szkoda, że spotkała ich taka niesprawiedliwość. Mam nadzieje, że sprawiedliwości stanie się za dość i ta zorganizowana grupa za to odpowie!!! Nie mogą pod orzecznictwem sądu dokonywać się takie rzeczy!!!
Buuu
Buuu 07.03.2021, 10:33 (odpowiedź do Baronxs)
Ty chyba nie znasz tego starego dziada.Podly wyzyskiwacz i przekret.Teraz w tv udaje oszukanego,ale jak on ludzi oszukiwal latami to bylo dobrze.Wielki Pan W. myslal ze Boga za nogi zlapał.
Przemek
Przemek 05.04.2021, 10:31 (odpowiedź do Buuu)
Zgadzam się w tv biedny,nieszczęśliwy A w hotelu Pan i władca, nietykalny i teraz ma nie rób komuś co tobie nie miłe
gość
gość 07.03.2021, 19:11 (odpowiedź do Buuu)
I dlatego nie wiem jak było w tym przypadku ale do wszystkich tzw. nowobogackich raz na wozie raz pod wozem fortuna kołem się toczy trzeba być człowiekiem jak w piosence big cyc gówno na kole.