Wydanie nr 217/2021, Czwartek 5.08.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Nonna, Cyriak, Abel, Maria, Memiusz, Oswalda, Oswald, Karolina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Gruntowny remont miejskiego kąpieliska za prawie 600 tys. zł. Zobacz materiał wideo z drona

Malbork. Gruntowny remont miejskiego kąpieliska za prawie 600 tys. zł. Zobacz materiał wideo z drona fot. TvMalbork.pl - Piotr Wąsowicz
Zima nie spowolniła prac remontowych nad rzeką Nogat. Modernizacja bulwaru idzie pełną parą. Jednak to nie jedyne miejsce nad rzeką, które zmieni wkrótce swoje oblicze. Rozpoczął się także gruntowny remont miejskiego kąpieliska przy ulicy Wileńskiej.

 

W ogłoszonym przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malborku przetargu wyłoniono wykonawcę prac remontowych na kąpielisku miejskim przy ulicy wileńskiej. Firmą, która przeprowadzi gruntowne prace modernizacyjne terenu rekreacyjnego nad Nogatem jest Hydro-Mag z Garcza, który swoją ofertą zmieścił się w planowanym budżecie OSiR-u. Remont, który będzie kosztował 592 tys. zł ma potrwać kilka miesięcy.  

 

Wykonawca inwestycji do tej pory zdemontował zniszczone balustrady i pomosty drewniane, które zostaną wymienione na nowe. Pozbyto się także górnej części platformy skoczni. W ramach inwestycji zamontowane zostaną m. in. knagi cumownicze do cumowania jachtów i łodzi.

A wy co sądzicie na ten temat?

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Zbigniew.
Zbigniew. 28.02.2021, 08:36
Wszystko ok tylko pewnikiem znowu jeden z zastępców burmistrza wyda pseudo zezwolenie na wjazd dla handlarzy i znowu będa rozjeżdzać pieszych i rowerzystów po ścieżce pieszo rowerowej i trawniki nad Nogatem.