Wydanie nr 215/2021, Wtorek 3.08.2021
imieniny: pokaż (5 imion)Nikodem, Nikodema, Szczepan, Lidia, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

CarSpot Malbork. Miłośnicy 4 kółek zbierali na rzecz WOŚP.

Miłośnicy czterech kółek po raz kolejny mieli okazję spotkać się w większym gronie podczas zlotu zorganizowanego przez CarSpot Malbork, podczas którego zbierane były pieniądze na rzecz 29 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

W sobotę, 30 stycznia br. o godzinie 20 na parkingu przez Bricomarche pojawiło się około 170 osobówek, w tym m.in. samochody marki BMW, Audi, Volkswagen, Opel, a także kultowy trabant. Miłośnicy czterech kółek na malborski zlot przyjechali ze Sztumu, Elbląga, Tczewa, Nowego Dworu Gdańskiego, a także z Kwidzyna i Trójmiasta.

Więcej szczegółów w materiale wideo.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Ania
Ania 01.02.2021, 10:06
Super pomysł, super zlot. Dziękujemy
Gość
Gość 31.01.2021, 21:50
Byliśmy trzeci raz na tym ,,zlocie", trzeci i ostatni... Zero organizacji po raz kolejny. Zaproszone zostały grupy innych formacji czy ktoś im podziękował za przyjazd, ktoś do nich podszedł podziękować? Nikt... O godzinie 21 parking zaczynał robić się pusty. Dziwice się, że policja Was gania.. to po co to swirowanie, ,,latanie" bokiem po lodzie po zatłoczonym parkingu? Polecam zobaczyć inne zloty jak to powinno się odbywać. Panie organizatorze słabo po raz kolejny...