Wydanie nr 271/2021, Wtorek 28.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcesław, Wawrzyniec, Salomon, Wacława, Marek, Sylwin, Wacław, Laurencjusz, Jan, Alodiusz, Sylwina, Tymon
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Dwór Gdański. Narkotyki schował w zmywarce i pudełku po proszku do prania.

  • Wydanie nr 271/2021
  • 1 grudnia 2020, 12:28
  • pomorska.policja.gov.pl
  • Na sygnale
Nowy Dwór Gdański. Narkotyki schował w zmywarce i pudełku po proszku do prania. fot. pomorska.policja.gov.pl
Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi 30-letniemu mieszkańcowi powiatu nowodworskiego, u którego w mieszkaniu policjanci znaleźli amfetaminę i marihuanę o łącznej wadze prawie 800 gramów oraz 33 tabletki MDMA. Mężczyzna ukrył je w zmywarce oraz w pudełku po proszku do prania. We wtorek usłyszał zarzuty.

 

W poniedziałek, 30 listopada br. kryminalni z nowodworskiej jednostki pojechali do jednego z mieszkań w powiecie, gdzie mogły znajdować się narkotyki. 30-latek, u którego przeprowadzane było przeszukanie, był zatrzymany w nocy w związku z awanturą domową. W trakcie nocnej interwencji mężczyzna był pobudzony i agresywny w stosunku do domowników. Policjanci ustalili, że mężczyzna wcześniej nie spał dwa dni, co mogło sugerować, że jest pod wpływem środków odurzających.

 

 

 

 

Rano miejsce zamieszkania mężczyzny zostało sprawdzone. W trakcie przeszukania mieszkania policjanci znaleźli w zmywarce oraz w pudełku po proszku do prania amfetaminę i marihuanę o łącznej wadze prawie 800 gramów oraz 33 tabletki MDMA. „Właścicielem” zabezpieczonych narkotyków jest zatrzymany awanturnik. Pobyt w policyjnym areszcie przedłużył mu się o kolejną noc. To nie pierwsze popełnione tego typu przestępstwo przez mężczyznę. Był już wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe. We wtorek, 1 grudnia br. 30-latek usłyszał zarzuty.

 

 

 

Informacja i zdjęcie: pomorska.policja.gov.pl

 

pomorska.policja.gov.pl
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.