Wydanie nr 264/2021, Wtorek 21.09.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Bernardyna, Hipolit, Jonasz, Marek, Laurenty, Mateusz, Ifigenia, Bożeciech, Melecjusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

DW522. W wyniku dachowania dwie starsze kobiety trafiły do szpitala.

DW522. W wyniku dachowania dwie starsze kobiety trafiły do szpitala. fot. Fb OSP Mikołajki Pomorskie
Do zdarzenia doszło w poniedziałkowe przedpołudnie na DW522 w miejscowości Cierpięta (gm. Mikołajki Pomorskie). Z niewyjaśnionych przyczyn osobowe Renault na prostym odcinku drogi zjechało na pobocze i uderzyło w drzewo, po czym dachowało. Podróżujące nim dwie starsze kobiety trafiły z obrażeniami ciała do szpitala.

 

Jak poinformował nas st. sierż. Paweł Łyko, oficer prasowy KPP Sztum na zdarzenie drogowe w miejscowości Cierpięty natrafił dzielnicowy Posterunku Policji w Starym Targu, który przed południem sprawdzał adresy osób przebywających na kwarantannie domowej. Zobaczył samochód osobowy po dachowaniu, w którym znajdowały się dwie osoby.

- „Funkcjonariusz od razu ruszył z pomocą oraz wezwał służby ratunkowe. Kierująca osobowym Renault, 72 - letnia kobieta o własnych siłach opuściła samochód, w środku pozostała 82 - letnia pasażerka. Policjant w pierwszej kolejności sprawdził funkcje życiowe kobiety, a następnie założył opaskę uciskową na mocno krwawiące przedramię. Do czasu przyjazdu służb ratowniczych policjant monitorował stan poszkodowanej kobiety” - powiedział st. sierż. Paweł Łyko.

 

 

 

 

Po kilku minutach na miejsce zdarzenia przyjechały służby ratunkowe, które wydobyły 82 - latkę z rozbitego pojazdu. Obie kobiety, mieszkanki powiatu iławskiego, z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala.

- „Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci ruchu drogowego wstępnie ustalili, że kierująca z nieustalonych przyczyn na prostym odcinku drogi zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. W wyniku tego uderzenia samochód dachował. Kierująca była trzeźwa. Policjanci zabezpieczyli ujawnione na miejscu wypadku ślady, wykonali dokumentację fotograficzną oraz sporządzili oględziny rozbitego pojazdu. Śledczy wyjaśnią teraz bliższe okoliczności tego zdarzenia” - dodał oficer prasowy KPP Sztum.

 

 

 

 

Zdjęcia: Fb OSP Mikołajki Pomorskie

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Ha ha ha.
Ha ha ha. 01.12.2020, 14:38
Było ślisko i kobieta straciła panowanie nad autem. Ot i cała tajemnica.