Wydanie nr 205/2021, Sobota 24.07.2021
imieniny: pokaż (7 imion)Olga, Antoni, Kinga, Wojciecha, Kunegunda, Krystyna, Zyglinda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Czy za takie zachowanie mieszkańców odpowiada Straż Miejska?

W świecie ogólnodostępnej cyfryzacji powinniśmy przyzwyczaić się już do tego, że każdy, w każdej chwili i w każdym miejscu może udokumentować nasze poczynania nawet, gdy będziemy tego nieświadomi. Często oburzamy się tym faktem, ale czy sami w ten sam sposób nie postępujemy? Pamiętajmy jednak o tym, że bez względu na nasze działania, gdy coś wpadnie do przestrzeni internetu, zostanie tam już na wieki. Może warto zwracać uwagę na to, jakie wrzucamy do internetu zdjęcia. Bo nie wszystkie mają w sobie jakiś konkretny przekaz.

 

Na naszą redakcyjną skrzynkę przyszły zdjęcia od zbulwersowanej mieszkanki Malborka, która uchwyciła moment, w którym mężczyzna załatwiał swoje potrzeby fizjologiczne w centrum naszego miasta, a dokładnie na Placu Jagiellończyka.


 

 

 

Zwróciliśmy się z prośbą o komentarz w tej sprawie do Straży Miejskiej w Malborku. W odpowiedzi komendant Tomasz Farysej napisał, że żałuje, iż mieszkanka zamiast od razu zadzwonić pod bezpłatne numery alarmowe 112 lub 986 i poinformować o zaistniałej sytuacji, wolała obserwować przez 13 minut mężczyznę załatwiającego swoje potrzeby fizjologiczne.

- Żadna kamera czy funkcjonariusz policji czy straży miejskiej nie jest w stanie zabezpieczyć każdego metra kwadratowego w mieście, dlatego zawsze podkreślam, że niezbędna jest pomoc mieszkańców. Dbajmy o nasze miasto, wspólnie dbajmy” - dodał komendant.

 

 

 

A wy co sądzicie na ten temat? Czekamy na wasze komentarze.

Zdjęcia: widz TvMalbork.pl

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
KAT.
KAT. 01.12.2020, 11:26
Defekacja w centrum miasta, w ciągu dnia, pod monitoringiem, świadczy o akcie desperacji lub choroby. Czy Malbork posiada publiczny WC dostępny dla zwykłego obywatela czy turysty?
Mieszkaniec Malborka
Mieszkaniec Malborka 01.12.2020, 04:32
Te brudasy wszędzie są i zostawiajs smród i bałagan nawet na klatkach schodowych!!!
Ktos
Ktos 30.11.2020, 19:24
Bo straż miejska potrafi tylko wlepiać mandaty za złe parkowanie niż takich rzeczy pilnować i wandali ganiać. Nie roby cholerne!!!!!
Paweł
Paweł 30.11.2020, 19:20
To wina burmistrza! Pozdrawiam Paweł
Mieszkaniec Malborka
Mieszkaniec Malborka 30.11.2020, 18:55
To za co ta straż miejska biorą kase nieroby tam gdzie trzeba to ich nie ma