Wydanie nr 259/2021, Czwartek 16.09.2021
imieniny: pokaż (15 imion)Eugenia, Edyta, Jakub, Kornel, Eufemia, Edda, Sędzisław, Antym, Franciszek, Kamila, Sebastiana, Wiktor, Cyprian, Korneli, Korneliusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Czy za takie zachowanie mieszkańców odpowiada Straż Miejska?

W świecie ogólnodostępnej cyfryzacji powinniśmy przyzwyczaić się już do tego, że każdy, w każdej chwili i w każdym miejscu może udokumentować nasze poczynania nawet, gdy będziemy tego nieświadomi. Często oburzamy się tym faktem, ale czy sami w ten sam sposób nie postępujemy? Pamiętajmy jednak o tym, że bez względu na nasze działania, gdy coś wpadnie do przestrzeni internetu, zostanie tam już na wieki. Może warto zwracać uwagę na to, jakie wrzucamy do internetu zdjęcia. Bo nie wszystkie mają w sobie jakiś konkretny przekaz.

 

Na naszą redakcyjną skrzynkę przyszły zdjęcia od zbulwersowanej mieszkanki Malborka, która uchwyciła moment, w którym mężczyzna załatwiał swoje potrzeby fizjologiczne w centrum naszego miasta, a dokładnie na Placu Jagiellończyka.


 

 

 

Zwróciliśmy się z prośbą o komentarz w tej sprawie do Straży Miejskiej w Malborku. W odpowiedzi komendant Tomasz Farysej napisał, że żałuje, iż mieszkanka zamiast od razu zadzwonić pod bezpłatne numery alarmowe 112 lub 986 i poinformować o zaistniałej sytuacji, wolała obserwować przez 13 minut mężczyznę załatwiającego swoje potrzeby fizjologiczne.

- Żadna kamera czy funkcjonariusz policji czy straży miejskiej nie jest w stanie zabezpieczyć każdego metra kwadratowego w mieście, dlatego zawsze podkreślam, że niezbędna jest pomoc mieszkańców. Dbajmy o nasze miasto, wspólnie dbajmy” - dodał komendant.

 

 

 

A wy co sądzicie na ten temat? Czekamy na wasze komentarze.

Zdjęcia: widz TvMalbork.pl

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
mieszkaniec
mieszkaniec 06.12.2020, 19:59
Zadzwoniłaby i usłyszała, że nie ma jak podjąć interwencji...
Misiu pysiu
Misiu pysiu 02.12.2020, 11:42
No tylko śrutem po du.ie
Spacerowicz
Spacerowicz 01.12.2020, 20:47
Srają również przy nowym obelisku harcerskim, te męty niczego nie szanują, czasem chodzę w pobliżu i widzę jak gołe d... wystawiają. Tam monitoringu nie ma wcale.
Mieszkaniec M-k
Mieszkaniec M-k 01.12.2020, 20:44
Jak się dzwoni do straży miejskiej to przez 5 minut tłumaczą że oni nic nie mogą !!!! Może tak zamiast się wozić skodziną patrole piesze po ul. Kościuszki i po śródmieściu !!!!!
Realista
Realista 04.12.2020, 21:47 (odpowiedź do Mieszkaniec M-k)
Wszyscy to potwierdzają A ta formacja dalej istnieje !!! Pytam po jaki ...h..u..j...??????!!!!!
Gość
Gość 01.12.2020, 12:28
to że nie ma szalet miejskich to jedno. ale przecież ta małpa i tak by z tego nie skorzystała bo jest mu to obce. - najgorsze jest to że nic z tym brudem zrobić nie można...