Wydanie nr 269/2021, Niedziela 26.09.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Euzebiusz, Majnard, Cyprian, Kacper, Kasper, Damian
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

„Uratuj z nami Przemka” - apeluje jego rodzina i prosi o pomoc.

„Uratuj z nami Przemka” - apeluje jego rodzina i prosi o pomoc. fot. pomagam.pl
33-letni Przemysław Otfinowski z powiatu nowodworskiego we wrześniu tego roku wyjechał za granicę do pracy. Niestety w połowie listopada doszło do tragedii, w wyniku której mężczyzna znalazł się w szpitalu w śpiączce. Rodzina prosi o pomoc w sprowadzeniu go do Polski, by był bliżej nich.

 

- „We wrześniu br. mój syn, 33-letni Przemek wyjechał do Norwegii w poszukiwaniu lepszego życia. Niestety 17 listopada 2020 r. doszło do tragedii, w wyniku której Przemek jest w śpiączce w szpitalu Ahus, Akershus universitets-sykehus, Nordbyhagen. Doznał ciężkiego niedotlenienia mózgu na skutek zadławienia się posiłkiem. Lekarze w Norwegii ocenili jego szanse na znikome, chcieli go odłączyć od respiratora bez zgody rodziny. Niestety tam jest takie prawo. Udało nam się jednak to powstrzymać, ale musimy go ściągnąć do Polski. Przemek jest moim najstarszym synem, którego strata to dla mnie potworny kolejny cios. Kolejny, ponieważ dzień przed tą bolesną informacją tj. 16.11.2020 r. zmarł mój mąż Ryszard Otfinowski” - napisała mama mężczyzny, Ewa Otfinowska.

 

 

 

 

Kobieta znalazła się w tragicznej sytuacji, która przekracza jej możliwości finansowe.

- „Mam zobowiązania kredytowe, dodatkowe obciążenia spowodowane nagłą śmiercią męża. Moja sytuacja materialna blokuje jakiekolwiek działania, gdyż są to kolosalne kwoty... pragnę realnej szansy na powrót mojego syna i kontynuacji ratowania jego życia w kraju” - czytamy dalej. - „Wiem, że moje dziecko już nigdy nie wróci takie, jakiego żegnałam we wrześniu, ale z całych sił pragnę by był tutaj, blisko mnie, blisko rodziny... będę o niego walczyć!”

 

 

 

 

Każdy z nas może dorzucić przysłowiową złotówkę. Wystarczy wejść na stronę https://pomagam.pl/er639yma?fbclid=IwAR2-q4BodZMQYF3Ps6qjsLuFLc6X-sT5C41ZAjVt5YGb0vO9lkpm4ftVfGw


 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.