Wydanie nr 264/2021, Wtorek 21.09.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Bernardyna, Hipolit, Jonasz, Marek, Laurenty, Mateusz, Ifigenia, Bożeciech, Melecjusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Tczew. Za kradzież wędek grozi mu do 5 lat więzienia.

  • Wydanie nr 264/2021
  • 27 listopada 2020, 15:22
  • KPP Tczew
  • Na sygnale
Tczew. Za kradzież wędek grozi mu do 5 lat więzienia. fot. KPP Tczew
Policjanci zatrzymali 28-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o przestępstwo kradzieży. Według policyjnych ustaleń, sprawca po wejściu do jednego z pomieszczeń gospodarczych w gminie Pelplin, ukradł glebogryzarkę oraz wędki powodując straty na kwotę 5,5 tys. złotych. Dodatkowo funkcjonariusze ustalili, że zatrzymany mężczyzna ma związek z kradzieżą w jednym z supermarketów, gdzie ukradł towar warty prawie 1,5 tys. złotych. W czwartek śledczy przedstawili zatrzymanemu mężczyźnie z powiatu starogardzkiego zarzuty. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

W sobotę, 21 listopada br. policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymali zgłoszenie o kradzieży glebogryzarki oraz wędek z jednej z posesji na terenie gminy Pelplin. Według ustaleń mundurowych do zdarzenia miało dojść w nocy, gdzie sprawca po wejściu do pomieszczenia gospodarczego, ukradł pozostawioną tam glebogryzarkę oraz wędki. Funkcjonariusze przyjmujący zawiadomienie o przestępstwie ustalili, że w skradzione przedmioty były warte 5,5 tys. złotych. Policjanci z wydziału kryminalnego zajmujący się tą sprawą ustalili, że związek z tym przestępstwem ma 28-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego.

 

 

 

 

W czwartek, 26 listopada br. funkcjonariusze zatrzymali podejrzewanego mężczyznę, którego doprowadzili do Komisariatu Policji w Pelplinie. Dodatkowo mundurowi ustalili, że zatrzymany mężczyzna ma związek z kradzieżą robota kuchennego oraz artykułów spożywczych, do której doszło 20 marca br. na terenie jednego z supermarketów w powiecie tczewskim. W wyniku tego przestępstwa powstały straty na kwotę prawie 1,5 tys. złotych. Śledczy przesłuchali już 28-latka, któremu przedstawili 2 zarzuty dotyczące kradzieży. Za te przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

 

Informację i zdjęcie przekazał: asp. sztab. Dawid Krajewski, oficer prasowy KPP Tczew

 

KPP Tczew
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.