Wydanie nr 213/2021, Niedziela 1.08.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Alfons, Justyn, Nadzieja, Piotr, Brodzisław, Rudolf, Rudolfina, Konrad, Rudolfa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Uwaga, miłośnicy łyżwiarstwa! Lodowisko w Malborku już otwarte. Zobacz na żywo.

  • Wydanie nr 213/2021
  • 27 listopada 2020, 13:10
  • OSiR Malbork
  • SportPozostałe
Uwaga, miłośnicy łyżwiarstwa! Lodowisko w Malborku już otwarte. Zobacz na żywo. fot. Archiwum TvMalbork.pl
Już dzisiaj o godzinie 16.30 rozpocznie się nowy sezon na miejskim lodowisku przy ulicy Mickiewicza w Malborku. Warto zapoznać się z regulaminem, ponieważ w związku z trwającą pandemią koronawirusa, musi być zachowany reżim sanitarny.

 

W piątek, 27 listopada br. otwarcie nowego sezonu na lodowisku miejskim w Malborku. Pierwsze wejście już o godzinie 16.30, a kolejne o 18 i 19.30. Dopóki będzie obowiązywała nauka zdalna, lodowisko będzie otwarte dla wszystkich chętnych od godziny 08.00. Wstęp na lodowisko kosztuje 10 zł. Za wypożyczenie łyżew, jeśli nie mamy swoich, trzeba będzie zapłacić 7 zł.

- „W związku z wytycznymi sanitarnymi jednocześnie na tafli lodowiska będzie mogło przebywać maksymalnie 60 osób. Będą obowiązywały zasady sanitarne i zachowanie odległości między korzystającymi osobami” - informuje na swojej stronie OSiR Malbork. - „Osoby korzystające z lodowisk zobowiązane są zachować szczególne zasady bezpieczeństwa, zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami, w tym z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego oraz stosować się do aktualnych .

Oglądaj, co dzieje się na lodowisku miejskim na naszej kamerze pogodowej https://www.tvmalbork.pl/kamery/8,lodowisko-rolkowisko-malbork-osrodek-sportu-i-rekr

 

 

 

 

Limit osób na lodowisku OSiR – jednorazowo 60 osób

Zakrywanie ust i nosa - klienci zobowiązani są do noszenia maseczek zakrywających usta i nos przed wejściem do obiektu, w kolejce do kasy, do wypożyczalni sprzętu, w szatni i podczas przemieszczania się w obiekcie. Na samej płycie lodowiska zalecane jest, by również podczas jazdy na łyżwach zasłaniać usta i nos.

Dezynfekcja rąk - każda osoba na terenie obiektu zobowiązana jest do dezynfekcji rąk, wchodząc i opuszczając obiekt. Środki do dezynfekcji rąk znajdują się w trzech dogodnych miejscach dla klientów.

Dystans społeczny - min. 1,5-2 m, szczególnie podczas przebywania w kolejce przed obiektem, przy kasie, przy wypożyczalni i w szatni.

Zakaz korzystania z lodowiska przez osoby z objawami infekcji.


 


 

Informacja: Ośrodek Sportu i Rekreacji Malbork

OSiR Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Pozostałe


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.