Wydanie nr 267/2021, Piątek 24.09.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Teodor, Gerard, Maria, Uniegost, Tomir, Gerarda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Black Friday bez ściemy.

Black Friday bez ściemy. fot. Panek CarSharing
Jak wynika z badań przeprowadzonych na zamówienie OVHcloud blisko połowa ankietowanych skorzystała z ofert promocji generowanych na potrzeby BlackFriday. Żeby promocja była atrakcyjna musi być prosta i PRAWDZIWA. Pozorne obniżki blokuje np. sklep Allegro, oferty weryfikują również Klienci.

-To nie jest czas, kiedy można powiedzieć, że jest taniej chociaż jest drożej. Mamy duże grono Klientów uzbrojonych w kalkulatory i znających się na nich lepiej niż wielu analityków. Black Friday w PANEK CarSharing będzie bez ściemy- informuje Dyrektor Marketingu i Rzecznik Prasowy PANEK S.A, Katarzyna Panek

87 % badanych zrobi zakupy online, a w tym aż 48 % mówi, że wykorzysta do tego internet. 41% ankietowanych planuje wydać więcej niż 500 zł. Sprzedawane podczas zakupowego święta produkty będą przede wszystkim dobrami materialnymi, głównie ubraniami i butami ale na liście zakupowej znajdą się też usługi.

-Sprzedaż usług jest wyzwaniem, nie można ich wziąć w rękę, założyć, pochwalić się otoczeniu. Usługi są czymś co wymaga planowania. Wiele osób potrafi kupić np. nowe buty czy drobną elektronikę pod wpływem impulsu. Usługa wymaga wyobraźni. W tym roku poza czymś co jest wirtualne będziemy sprzedawać również rzeczy materialne. W świeżo otwartym sklepie PANEK dostępnym z poziomu naszej strony www będzie można kupić vouchery oraz produkty. – dodaje Katarzyna PANEK

PANEK CarSharing to nie jedyna firma, która dostosowuje się do bieżącej sytuacji, w tym roku na Black Friday będzie można kupić na przykład maski.

Oferta PANEK CarSharing będzie zróżnicowana, dotychczasowi Klienci będą mogli kupić przedpłaty po bardzo okazyjnych cenach. To już nowa tradycja, sprzedaż środków na przyszłe przejazdy to hit ostatnich miesięcy. Środki można wykorzystać bezterminowo a zakup z dodatkowym bonusem pozwala zmniejszyć cenę przejazdów i ograniczyć liczbę faktur. To rozwiązanie doceniają szczególnie przedsiębiorcy i osoby, które co jakiś czas stykają się z usługą.

Mechanizm promocji jest bardzo prosty do każdej wpłaty Klient otrzymuje dodatkowe środki na przejazdy.

Panek CarSharing
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.