Wydanie nr 268/2021, Sobota 25.09.2021
imieniny: pokaż (15 imion)Aureli, Aurelia, Aurelian, Herkulan, Wincenty, Rufus, Franciszek, Włodzisław, Eufrozyna, Władysław, Kleofas, Ermenfryda, Irmfryda, Ermenfryd, Irmfryd
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Złapał „kapcia” pod Lidlem i go okradli.

Malbork. Złapał „kapcia” pod Lidlem i go okradli. fot. zdjęcie poglądowe
Zbliżają się święta, a co za tym idzie - coraz więcej osób można spotkać w marketach na zakupach. Świątecznym zakupom zazwyczaj towarzyszy nam pośpiech, roztargnienie i niecierpliwość. Dlatego uważajmy w tym czasie na siebie i bądźmy czujni, bo okres przedświątecznego szaleństwa jest idealny dla oszustów i złodziei.

 

Napisała do nas jedna z mieszkanek Malborka, której teść został okradziony pod Lidlem we wtorek, 24 listopada br. między godziną 12 a 13.

 

 

 

 

Sprawa została zgłoszona na policję. Jeżeli ktoś z was był w tym czasie pod Lidlem i cokolwiek widział, rodzina okradzionego mężczyzny prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy lub sprawców kradzieży. Jeżeli ktokolwiek z was znajdzie porzuconą torbę z dokumentami, proszony jest o odniesienie jej na Komendę Policji w Malborku.

 

 

 

 

Uważajcie na siebie i bądźcie czujni! Pośpiech i roztargnienie związane z zakupowym szaleństwem jest idealnym momentem dla niejednego oszusta i złodzieja.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Grażyna
Grażyna 28.11.2020, 20:01
Pod Lidlem nie ma bankomatu, ale jak to ze starszymi osobami bywa. Niestety w takich sytuacjach dochadzą nerwy stres STRACH. A zdenerwowany człowiek w nerwach i złości może się też pomylić a także zapomnieć, że pieniądze wypłacił pod innym sklepem. Podobno to nie pierwszy raz w taki sposób okradziono kogoś pod Lidlem.
Sztacheta
Sztacheta 26.11.2020, 16:55
Miałem też taki przypadek w Elblągu wylądowali na sorze. Smerfy stwierdziły że niema samosodow i założyli mi sprawę. I weź tu żyj.
Jano
Jano 25.11.2020, 18:50
Pod Lidlem nie ma bankomatu.
Arko
Arko 25.11.2020, 16:53
Może pod Netto ? mi też się mylą te dwa sklepy a w Netto jest bankomat.
Marianna
Marianna 25.11.2020, 15:47
Chodzą takie lajzy, zamiast za robotę się wziąć to wola kraść