Wydanie nr 176/2021, Piątek 25.06.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Prosper, Fiebrosław, Wilhelm, Antyd, Eulogiusz, Tolisława, Febronia, Febron, Dorota
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

DK22. O krok od tragedii na drodze do Malborka.

Czy oglądając filmiki z brawurowej jazdy niektórych kierowców zastanawiacie się, gdzie jest granica ich głupoty? Czy ich bezmyślne zachowanie narażające na niebezpieczeństwo innych uczestników ruchu wynika z przekonania, że są nieśmiertelni? Niestety. Nikt nie jest nieśmiertelny, a nasze życie to nie powtarzający się „Dzień świstaka”. To nie gra, w której można kliknąć – zacznij od nowa. Pamiętajmy, że wystarczy moment, by czyjeś życie wywrócić do góry nogami.

 

„Jak ktoś się spieszy, to się diabeł cieszy” mawiały nasze babcie. Jednak oglądając film nadesłany przez pana Jacka nie sposób odnieść wrażenia, że z bezmyślnego i narażającego na niebezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego zachowania kierowcy na elbląskiej rejestracji to i diabeł by się nie ucieszył.

- Taka sytuacja dzisiaj rano (tj. w poniedziałek, 16 listopada br.) przed Starym Polem od strony Elbląga. Srebrny Passat nr rej. NE (...), nieużywanie kierunkowskazów, wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, wyprzedzanie na skrzyżowaniu i wyprzedzanie tira na trzeciego” - napisał do nas pan Jacek.

A co państwo sądzą o takim zachowaniu?

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Tomek
Tomek 17.11.2020, 07:52
Materiał przekazać na policję o ukaranie takiego pirata
Młody
Młody 16.11.2020, 22:52
Jak by kierowca składu nie przychamował to za 3 dni przyklepali by klienta po dupie łopatą i jeszcze y było że kierowca ciężarówką źle jechał
Elbląg
Elbląg 16.11.2020, 20:06
..............................spokojnie. To aktywista PIS i jemu wszystko wolno. I tak macie szczęście, że dzisiaj jechał samochodem osobowym. On tak jeździ też Kamazem. Strach z domu wychodzić.
Lala
Lala 16.11.2020, 20:04
Pewnie jakiś przedstawiciel, im się zawsze śpieszy
Kierowca
Kierowca 16.11.2020, 19:09
I przez takich debili ludzie którzy przepisowo jadą giną... Odrazu dożywotnio zabrać prawo jazdy i z zakazem na rowery i hulajnogi. Tylko komunikacja miejska i pieta-palce