Wydanie nr 205/2021, Sobota 24.07.2021
imieniny: pokaż (7 imion)Olga, Antoni, Kinga, Wojciecha, Kunegunda, Krystyna, Zyglinda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

„Rejestracja zobowiązuje” - czyli jak odnaleźć się w miejskiej dżungli.

„Rejestracja zobowiązuje” - czyli jak odnaleźć się w miejskiej dżungli. fot. Widz TvMalbork.pl
Postęp cywilizacyjny przyczynił się do tego, że na naszych ulicach jest coraz większy tłok spowodowany wzrostem liczby samochodów. A co za tym idzie, możemy zaobserwować naprawdę różne zachowania osób siedzących za ich kierownicą. Kierowcy – jacy są każdy widzi. Jeden lepszy od drugiego, po innej szkole jazdy, z której niekoniecznie wyniósł to, co istotniejsze i ważne podczas prowadzenia pojazdu. Ale w końcu ta różnorodność w otaczającym nas życiu jest właśnie najpiękniejsza, prawda?

 

Nasza redakcja zasypywana jest zdjęciami kierowców, którzy swoje samochody po „mistrzowsku” parkują w różnych miejscach do tego dostosowanych lub też nie. Jednak czasami zdarzają się zdjęcia kierowców, którym trudno odnaleźć się w „motoryzacyjnej dżungli”, jaką są nasze lokalne drogi.

- „Odnośnie jazdy samochodem, może nie parkowanie, ale stanie na czerwonym świetle to już nie lada wyczyn dla GSZ..., bo rejestracja zobowiązuje. Po co zająć swój jeden pas, jak można dwa” - napisała autorka zdjęć.

A wy co sądzicie na ten temat?

 

 

 

 

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@zulawyimierzeja24.pl redakcja@tvregionalna24.pl info@tvregionalna24.pl redakcja@tvmalbork.pl Wszystkie fotografie opublikujemy na naszych stronach. Wysyłając zdjęcie/a bardzo prosimy o wskazanie autora fotografii, któremu zapewniamy anonimowość i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację. Można w formie mailowej.: „Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania”.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Co nas denerwuje


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
policjant
policjant 13.11.2020, 11:58
pokażcie rondo na Konopnickiej ile tablic z GMB jeździ sobie pod prąd na rondzie