Wydanie nr 270/2021, Poniedziałek 27.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Przedbor, Urban, Gaja, Amadeusz, Gajusz, Mirela, Adolf, Adolfa, Zybart, Zybert, Zybracht, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Uczniowie ZSP3 w gronie najlepszych stypendystów województwa pomorskiego.

  • Wydanie nr 270/2021
  • 5 listopada 2020, 10:21
  • ZSP3 Malbork
  • Wiadomości
Uczniowie ZSP3 w gronie najlepszych stypendystów województwa pomorskiego. fot. ZSP3 Malbork
Pierwszy wtorek listopada br., wbrew nadciągającej wielkimi krokami jesiennej melancholii i słocie, przyniósł wspaniałe wieści uczniom Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Malborku. Wszystko to za sprawą informacji dotyczącej wniosków o przyznanie Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego na rok szkolny 2020/2021 opublikowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego.

 

Zgodnie z informacją podaną przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, po ocenie merytorycznej wniosków, Departament Edukacji i Sportu opublikował ranking proponowanych stypendiów, w którym znalazło się aż sześcioro uczniów tej szkoły.

Karolina Juchta – klasa 3Lb – technik logistyk

Rafał Marczuk – klasa 4Ai – technik ekonomista

Jakub Szymański – klasa 3La – technik logistyk

Oliwia Szyszkowska – klasa 3HT – technik obsługi turystycznej

Nikola Wiktor – klasa 2GH – technik hotelarstwa

Wiktoria Zawadzka – klasa 4Ai – technik ekonomista

 

 

 

 

Komisja Stypendialna doceniła nie tylko wyniki w nauce z przedmiotów zawodowych kandydatów do stypendium (średnia ocen co najmniej 5,2), ale także ich osiągnięcia w turniejach, olimpiadach i konkursach zawodowych oraz dodatkową formę aktywności zawodowej w postaci zrealizowanej praktyki lub stażu zawodowego w ramach projektu pn. „Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych”. Jak pokazuje przykład stypendystów, warto myśleć o swoim rozwoju i nabywaniu doświadczenia od najwcześniejszych momentów edukacji zawodowej w obranym kierunku. Wyróżnienie w postaci uplasowania się w rankingu 403 najlepszych uczniów województwa pomorskiego spośród ponad tysiąca kandydatów do tego tytułu, a także przyznane stypendium finansowe otwierające szerokie możliwości do dalszego rozwoju, są z pewnością powodem do dumy dla uczniów, ich rodziców i opiekunów oraz całej społeczności szkolnej ZSP 3. Serdeczne gratulacje!

 

 

 

 

Informację i zdjęcia przekazał: Jan Stawicki, Dyrektor ZSP3 Malbork

ZSP3 Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.