Wydanie nr 271/2021, Wtorek 28.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcesław, Wawrzyniec, Salomon, Wacława, Marek, Sylwin, Wacław, Laurencjusz, Jan, Alodiusz, Sylwina, Tymon
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Kotka Luna czeka na nowego właściciela. Może to właśnie ty ją przygarniesz?

Kotka Luna czeka na nowego właściciela. Może to właśnie ty ją przygarniesz? fot. REKS Malbork
Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt REKS poszukuje chętnej osoby, która przygarnie i pokocha kotkę o wdzięcznym imieniu Luna.

 

- „Ta przepiękna koteczka nadal bez domu. Siedzi spokojna w klateczce już prawie rok! Serce nam pęka patrząc na nią.... Dlaczego tak piękna kotka nie skradła jeszcze czyjegoś serduszka ? Luna jest cudna, spokojna i zrównoważona. Większość czasu spędza na swoim posłaniu, obserwując wszystkich i wszystko dookoła, ale nie pogardzi głaskami. Kiedy tylko ktoś chce poświęcić jej uwagę, wystawia główkę do głaskania i cichutko mruczy. Jest zaszczepiona i wysterylizowana. Luna ma już kilka lat, będzie więc idealnym kotem dla kogoś, kto szuka kota zrównoważonego z ukształtowanym już charakterem. Może zamieszkać w domu tylko z drugim spokojnym kotkiem. Raczej dom bez małych dzieci” - czytamy na profilu Stowarzyszenia.

Kto pokocha śliczną Lunę? Kto podaruje jej dom? Chętnych malborski REKS prosi o kontakt telefoniczny pod numerami - 661 528 799, 669 945 404 i 513 218 034 lub reks-malbork@wp.pl oraz kontakt przez FB.


 

 

 

Informacja i zdjęcia: REKS Malbork

REKS Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.