Wydanie nr 205/2021, Sobota 24.07.2021
imieniny: pokaż (7 imion)Olga, Antoni, Kinga, Wojciecha, Kunegunda, Krystyna, Zyglinda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrz (nie tylko) parkowania na Marynarki Wojennej w Starym Polu.

Mistrz (nie tylko) parkowania na Marynarki Wojennej w Starym Polu. fot. Widz TvMalbork.pl
Żyjemy w świecie, w którym wystarczy wejść na odpowiednią stronę internetową, kliknąć i zamówić interesującą nas rzecz, a potem czekać na odbiór zamówionego towaru. Najczęściej towar ten dostarczany jest nam przez listonoszy i kurierów, nierzadko też sami go odbieramy ze specjalnie do tego przygotowanych miejsc, zwanymi paczkomatami. Proste?

 

Dostaliśmy na naszą skrzynkę pocztową zdjęcie samochodu jednego z kurierów, który był w trakcie wypakowywania przesyłek do paczkomatu.

- „Dzisiaj wieczorem i to nie pierwszy raz takie parkowanie. Paczkomat w Starym Polu. Nie wiadomo czy przechodzić drogą krajową czy omijać kuriera z paczkami” - napisał mieszkaniec Starego Pola.

Może czasem warto podejść i podjąć rozmowę z kierowcą, by jednak następnym razem swój samochód dostawczy postawił w ten sposób, by nie kolidował w ruchu pieszym mieszkańcom Starego Pola?

 

 

 

 

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@zulawyimierzeja24.pl redakcja@tvregionalna24.pl info@tvregionalna24.pl redakcja@tvmalbork.pl Wszystkie fotografie opublikujemy na naszych stronach. Wysyłając zdjęcie/a bardzo prosimy o wskazanie autora fotografii, któremu zapewniamy anonimowość i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację. Można w formie mailowej.: „Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania”.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Gość
Gość 21.10.2020, 20:56
Całe Stare Pole chyba już nic mnie w tej wiosce nie zdziwi kierowcy jeżdżący lewą stroną drogi ,nowobogaccy w swoich samochodach podejrzewam że samochody na kredyt panoszący się i zajmujący 3/4 drogi niewiadomo czy jechać na czołówkę czy uciekać do rowu ( tu np.droga koło Starego Pola ) głośna afera w szkole podstawowej i niedoliczone dziecko zostawione bez opieki w autobusie a na koniec wisienka na torcie centrum Starego Pola sklepy chce cofnąć i włączyć się do ruchu a tu nagle w lusterku grupa dzieci prowadzona przez jedną panią nauczycielkę a tam niema przejścia dla pieszych.
gość
gość 22.10.2020, 05:15 (odpowiedź do Gość)
Podpowiedź stałem koło sklepu Pani Ani nazwisko pani nauczycielki na literę W. prowadzącą lub podprowadzającą tego niewiem grupę dzieci za samochodami jedno jest pewne tam niema przejścia dla pieszych.
Rr
Rr 21.10.2020, 15:27
Wystarczy być wyrozumiałym a nie się od razu czepiać. Patrzeć na siebie a będzie lepiej.
Taka jest prawda.
Taka jest prawda. 21.10.2020, 12:05
Mógł się ustawić równolegle do chodnika i nie byłoby problemu. Zawód kuriera nie zwalnia od myślenia.
Gość
Gość 21.10.2020, 12:39 (odpowiedź do Taka jest prawda. )
drogi mistrzu fotografii, sprawdziłem mapy google - i teraz się przyznaj, a czy tam przypadkiem za twoimi plecami nie ma słupa energetycznego i zabudowy PABU?, które to dość mocno utrudnia inne bezpieczne podjechanie busem w to miejsce zwłaszcza w porze wieczornej.
Gość
Gość 21.10.2020, 12:17 (odpowiedź do Taka jest prawda. )
a może nie mógł? może stało inne auto, które odjechało, a może ma busa dużego i nie sposób manewrować nim. Wiem gdzie jest ten paczkomat więc myślę że z głównej ulicy łatwiej było mu wjechać równolegle do chodnika, niż prostopadle jak teraz. Więc tym bardziej świadczy to o tym że coś mu w tym przeszkadzało. Może auta, które fotograf miał właśnie za plecami i ich nie ujął na zdjęciu? - teraz ja będę czepialski bo tych mistrzów parkowania, łatwo fotografować ale wiele z tych zdjęć to po prostu czepialstwo. - jak auta stojące po środku linii, które wieczorem innego miejsca nie miały, rano wszyscy odjechali on został.
Gość
Gość 21.10.2020, 11:13
mistrz nie tylko fotografii, a czy nie widać na zdjęciu że podjechał do paczkomatu? że jest w pracy? może zastawił chodnik ale może nie mógł inaczej! - ale paczkę każdy chce odebrać... - każdy na kurierów narzeka, ale każdy chce paczkę, a nikt do pracy pójść nie chce, ja szanuję ich pracę bo sam bym nie poszedł.
Prałat
Prałat 21.10.2020, 11:43 (odpowiedź do Gość)
Masz rację. Nieuzasadnione czepialstwo osoby, która zrobiła zdjęcie. Facet jest w pracy, nie zaparkował na cały dzień tylko na kilkanaście minut. Istnieje coś takiego jak społeczeństwo i życie społeczne. Na zdjęciu widacć że między samochodem a paczkomatem można przejść.