Wydanie nr 267/2021, Piątek 24.09.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Teodor, Gerard, Maria, Uniegost, Tomir, Gerarda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrz (nie tylko) parkowania na Marynarki Wojennej w Starym Polu.

Mistrz (nie tylko) parkowania na Marynarki Wojennej w Starym Polu. fot. Widz TvMalbork.pl
Żyjemy w świecie, w którym wystarczy wejść na odpowiednią stronę internetową, kliknąć i zamówić interesującą nas rzecz, a potem czekać na odbiór zamówionego towaru. Najczęściej towar ten dostarczany jest nam przez listonoszy i kurierów, nierzadko też sami go odbieramy ze specjalnie do tego przygotowanych miejsc, zwanymi paczkomatami. Proste?

 

Dostaliśmy na naszą skrzynkę pocztową zdjęcie samochodu jednego z kurierów, który był w trakcie wypakowywania przesyłek do paczkomatu.

- „Dzisiaj wieczorem i to nie pierwszy raz takie parkowanie. Paczkomat w Starym Polu. Nie wiadomo czy przechodzić drogą krajową czy omijać kuriera z paczkami” - napisał mieszkaniec Starego Pola.

Może czasem warto podejść i podjąć rozmowę z kierowcą, by jednak następnym razem swój samochód dostawczy postawił w ten sposób, by nie kolidował w ruchu pieszym mieszkańcom Starego Pola?

 

 

 

 

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@zulawyimierzeja24.pl redakcja@tvregionalna24.pl info@tvregionalna24.pl redakcja@tvmalbork.pl Wszystkie fotografie opublikujemy na naszych stronach. Wysyłając zdjęcie/a bardzo prosimy o wskazanie autora fotografii, któremu zapewniamy anonimowość i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację. Można w formie mailowej.: „Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania”.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
gość
gość 22.10.2020, 04:44
Brązowy samochód z paczkami pędził za mną z dużą prędkością ul.Jana Pawła Stare Pole ograniczenie prędkości do 30 kilometrów bez komentarza zostawiam to do oceny
Gość
Gość 22.10.2020, 03:33
Czepianie się o nic przeszkadzanie w pracy lepiej nagrajcie lub zgłosicie brązowy samochód z pączkami wczoraj na ul.Jana Pawła w Starym Polu pędził za mną z dużą prędkością niewiem tylko po co czy chciał mnie dogonić śpieszył się chyba nie zauważył znaku na tej ulicy ograniczenia prędkości.
Gość
Gość 21.10.2020, 23:41
Szukanie dziury w moście robienie afery o nic.W Starym Polu brak szacunku do ludzi i pracy jeden z drugim niech zrobią c lub e pojeżdżą trochę po wąskich drogach może zobaczą jaki to miód jak to mówią za góra rzeką lasem widzą a pod nosem nie widzą anioły śmiech na sali.
Gość
Gość 21.10.2020, 22:54
Moim zdaniem nic się nie stało są ważniejsze sprawy niż robienie zdjęć kierowcy w pracy zawracanie gitary kiedyś też się spieszyłem biegłem w pracy z drzwiami maskującymi kolega biegł zamna bez drzwi chciał mi coś powiedzieć i wleciał na drzwi całe szczęście nie miał siniaka ani obtarcia zawracanie gitary robienie afery.
Gość
Gość 21.10.2020, 21:14
Całe szczęście że zawsze czy jako pieszy tak nas uczyli trzy razy się obejrzeć w prawo lewo prawo czy samochodem włączając się do ruchu odruchowo kilka razy sprawdzam i nic nikomu się nie stało a tam niema przejścia dla pieszych i to nie deptak dla turystów.