Wydanie nr 271/2021, Wtorek 28.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcesław, Wawrzyniec, Salomon, Wacława, Marek, Sylwin, Wacław, Laurencjusz, Jan, Alodiusz, Sylwina, Tymon
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Rolniku, spisz się – zachęcają samorządowcy województwa pomorskiego.

  • Wydanie nr 271/2021
  • 13 pażdziernika 2020, 11:44
  • UG Malbork
  • Wiadomości
Rolniku, spisz się – zachęcają samorządowcy województwa pomorskiego. fot. UG Malbork
Powszechny Spis Rolny 2020 to największe badanie statystyczne dotyczące rolnictwa, które przeprowadzane jest we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Do jego wykonania zobowiązuje nas Komisja Europejska. W Polsce powszechny Spis Rolny rozpoczął się 1 września br. i potrwa do 30 listopada br. Udział w spisie jest obowiązkowy i obejmuje wszystkie gospodarstwa rolne prowadzące działalność rolniczą.

 

Spis umożliwi zebranie aktualnych danych dotyczących polskiego rolnictwa, wielkości gospodarstw, upraw i hodowli, poziomu zmechanizowania oraz jakości życia. Dzięki przekazanym informacjom będzie możliwe opisanie zmian, jakie zaszły w polskim rolnictwie od ostatniego Powszechnego Spisu Rolnego w 2010 r. Analiza danych pozwoli również na zaplanowanie środków finansowych na inwestycje lokalne i ogólnokrajowe.

 

 

 

 

Przedstawiciele gmin województwa pomorskiego zachęcają rolników do udziału w odbywającym się właśnie Powszechnym Spisie Rolnym, który jest obowiązkowy. Podstawową i najwygodniejszą formą udziału jest wypełnienie formularza elektronicznego na http://spisrolny.gov.pl. W nagraniu wzięli udział przedstawiciele gmin: Linia, Człuchów, Gniew, Słupsk, Miastko, Pszczółki, Nowy Dwór Gdański, Prabuty, Kobylnica, Lichnowy oraz Przywidz.

 

 

 

 

Informację i materiał wideo przekazał: Urząd Gminy Malbork

UG Malbork
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.