Wydanie nr 269/2021, Niedziela 26.09.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Euzebiusz, Majnard, Cyprian, Kacper, Kasper, Damian
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

„Przywrócić blask w oczach” - trwa akcja pomocy pogorzelcom z Malborka.

„Przywrócić blask w oczach” - trwa akcja pomocy pogorzelcom z Malborka. fot. OSP Stogi
W sobotę w wyniku pożaru, jaki wybuchł w garażu przy ulicy Andersa w Malborku, jego właściciel stracił wszystko, co przybliżało go do spełnienia swojego największego marzenia – własnego warsztatu. „Proszę Was, dobrzy Ludzie, pomóżcie nam sąsiadom przywrócić Panu Mirkowi ten blask w oczach, który zły los odebrał. Wspomóżcie zwykłemu człowiekowi w spełnieniu jego marzenia” - apelują sąsiedzi.

 

- „Pan Mirek, pasjonat motoryzacji już był tak bliski spełnienia swojego największego marzenia – własny warsztat. Niestety.... W garażu spłonęły wszystkie narzędzia, zbierane od lat. Wraz z dogaszającym ogniem, gasł ten blask w oczach Pana Mirka a razem z nim największe marzenie...” - czytamy na stronie zbiórki, która zorganizowali sąsiedzi pana Mirka.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 3 października br. tuz po godzinie 20. Doszczętnie spłonęła kotłownia z piecem i garaż z samochodem.

- „Cudowni, prości ludzie, którzy nigdy nie odmówili pomocy. Dom zbudowali własnymi rękoma za ciężko zarobione pieniądze. Już tak niewiele brakowało do zakończenia budowy. Niestety na dzień dzisiejszy straty są dosyć duże, gdyż to czego nie pochłonął ogień, zniszczyła woda. Oględziny dachu nie są optymistyczne - kilka krokwi zostało spalonych. Być może trzeba będzie dach rozebrać i stawiać na nowo” - czytamy dalej.

 

 

 

 

- „Proszę Was dobrzy Ludzie, pomóżcie nam sąsiadom przywrócić Panu Mirkowi ten blask w oczach, który zły los odebrał. Wspomóżcie zwykłemu człowiekowi w spełnieniu jego marzenia. Każda, nawet ta najmniejsza wpłata liczy się tak samo gdyż przybliża do osiągnięcia celu. Jeśli ktoś nie może wspomóc finansowo, niech chociaż udostępni tą zrzutkę. Dzięki temu zwiększymy jej zasięg” - apelują sąsiedzi.

 

 

 

 

Każdy z nas może dorzucić swoją cegiełkę. Wystarczy wejść na

https://zrzutka.pl/r8ux3z

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Julian
Julian 09.10.2020, 22:32
A wystarczyło ubezpieczyć za ok 900 zł na rok i nie było by placzu
meiw
meiw 07.10.2020, 10:01
Gdzie był dom/budowa ubezpieczona?
MD
MD 06.10.2020, 18:04
Wstawcie porządnie link
Anna
Anna 06.10.2020, 18:22 (odpowiedź do MD)
przecież jest wstawione co się czepiasz