Wydanie nr 269/2021, Niedziela 26.09.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Euzebiusz, Majnard, Cyprian, Kacper, Kasper, Damian
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

DK22. O mały włos od tragedii na Rondzie Lotników Polskich w Malborku.

Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie na Rondzie Lotników Polskich w Malborku. Kierowca objeżdżający rondo o mały włos nie doprowadził do zderzenia z innymi pojazdami po tym, jak zajechał im drogę wjeżdżając na czerwonym świetle. Dzięki szybkiemu refleksowi kierowców jadących od strony malborskiej cukrowni, nikomu nic się nie stało.

 

Czy jeżdżąc ulicami naszego miasta zastanawiacie się, czy znaki drogowe postawione są we właściwych miejscach, a sygnalizacja świetlna jest dobrze widoczna dla kierowców z każdej strony? Oglądając sytuację, do której doszło w niedzielę, 27 września br. około godziny 13.30 na Rondzie Lotników Polskich w Malborku odnieść można wrażenie, że jednak chyba nie. Sytuacja zarejestrowana przez nasze kamery pogodowe nie jest jednostkowa. Do tego typu sytuacji w tym konkretnym miejscu dochodzi dość często. Pytanie tylko, czy wynika to z pośpiechu i roztargnienia kierowców, czy złej lokalizacji sygnalizacji świetlnej?

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
gość
gość 05.10.2020, 22:26
Zaczęło się nie jestem hazardzistą miasto Malbork nie musi ale może i powinno wziąć się do roboty.Pracy jest dużo niesieje propagandy jak mówią w internecie za czasów jak skrzyżowali połączyli sierp z młotem klasa robotnicza i chłopska chodziłem do szkoły w tym mieście pierwsze wagary kobieta koncerty niechcialo się nosić teczki trzeba nosić woreczki cieszę się że mam pracę i dlatego trzymam kciuki za miasto macie ładne Damy pokażcie dla nich i dla siebie.
Malborczyk
Malborczyk 05.10.2020, 18:01
Też kiedyś nie zobaczyłem tego sygnalizatora i wymusiłem pierwszeństwo. Ale teraz już pamiętam, chociaż uważam, że tutaj organizacja ruchu wymaga poprawy.
xs
xs 05.10.2020, 10:42
Kiedy policja zajmie się cwaniakami, którzy wbijają się na to rondo z Alei Wojska Polskiego z prawego pasa? Żyłka wam w d... pęknie jak poczekacie na lewym? Je*bani cebularze
gość
gość 04.10.2020, 05:01
Miasto Malbork jedne z biedniejszych w Polsce poznałem biedę i ciężką pracę w związku z tym że coraz więcej hamstwa w tym mieście ( kiedyś bardziej mi się podobało miasto Malbork) na ulicach a w szczególności w kolejkach na stacjach paliw sklepach spożywczych cieszę się bardzo może co niektórzy nauczą się szacunku do starszych ludzi trochę kultury osobistej jak robisz baranie jeden z drugim czy pajacu zakupy to rób a nie pchaj się na kogoś kolejka w sklepie to agencja towarzyska.
Malborczyk
Malborczyk 05.10.2020, 18:07 (odpowiedź do gość)
Niestety, to se ne wrati. Ale przecież wtedy była komuna, młody ustąpił miejsca w autobusie,a dzisiaj młody siedzi i denerwuje go, że babcia głośno stuka laską proponując jej aby kupiła i założyła gumkę na końcówke, a babcia mu powiada, że gdyby jego ojciec założył gumkę ona by miała gdzie usiąść.
gość
gość 05.10.2020, 21:22 (odpowiedź do Malborczyk)
Co do tego mają takie piepszenia farmazonów i świntuszenia gdyby babcia miała wąsy była by dziadkiem zajmijcie się lepiej robotą pracą a nie jakimiś sztucznymi glopotami ja wiem o co chodzi wejście się do pracy bo inne miasta i cały świat się śmieje
gość
gość 04.10.2020, 05:12 (odpowiedź do gość)
Kolejka w sklepie to nie jest agencją towarzyska popychadła szukacie a może ciemnoto was przyspieszyć co niektórzy w tym mieście potrzebują chyba żeby ktoś ich zapoznał z batem.
gość
gość 04.10.2020, 04:03
Znaki drogowe nie mają w tym mieście nic wspólnego z niektórymi pegeroskimi zagrywkami kierowców pajaców grających na nerwach na drogach i w kolejkach na stacjach paliw uczucie się od innych miast np. Sztum. Granie na nerwach zagrywki podnoszenie ciśnienia a puzniej anioły i pokazywanie paluchami to oni są agresywni.