Wydanie nr 271/2021, Wtorek 28.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcesław, Wawrzyniec, Salomon, Wacława, Marek, Sylwin, Wacław, Laurencjusz, Jan, Alodiusz, Sylwina, Tymon
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

„Ilość głupot wypowiedzianych dzisiaj przez panią mnie poraża” - policyjna interwencja podczas XVIII sesji Rady Powiatu Malborskiego.

Nie cichną komentarze w związku z policyjną interwencją podczas XVIII sesji Rady Powiatu Malborskiego. Jak się okazuje, funkcjonariusz policji pojawił się podczas obrad na wezwanie jednego z radnych, który wskazał, że radna Agnieszka Grzegorzewska, mimo obowiązującego reżimu sanitarnego, nie ma zasłoniętych ust i nosa. Szokujący wydaje się fakt, że był to partyjny kolega radnej, Janusz Kasyna, który już na początku sesji zwrócił uwagę Agnieszce Grzegorzewskiej na ten temat.

 

- „Nie jestem chora, nie mam objawów żadnej choroby. W związku z tym, zgodnie z ustawą o sanepidzie nie mam obowiązku założyć maseczki. A rozporządzenie, które jest wydane i obowiązuje jest pod ustawą, a jeszcze nad ustawą jest konstytucja, która również mi zapewnia taką możliwość” - odpowiedziała radna Grzegorzewska na pytanie Janusza Kasyny, czy istnieją jakieś przeciwwskazania do braku maseczki na jej twarzy.

Radny Dariusz Duda zwrócił uwagę, że nieprzestrzeganie obowiązujących zasad rodzi konsekwencje i naraża inne osoby na zakażenie oraz, że warto czasami oprzeć się w tej kwestii o autorytety w tej konkretnej dziedzinie.

- „Ale dla mnie bezwzględne są liczby. Od marca zachorowało w powiecie malborskim 95 osób, 22 osoby były hospitalizowane, nikt nie umarł. Dla mnie to nie jest epidemia, a pan Kasyna ma na twarzy założoną ochronę, która według mnie w ogóle nie spełnia wymogów, ponieważ jeżeli już mówimy o zakryciu nosa i ust, to maseczka to robi, a nie to coś” - ripostowała radna Agnieszka Grzegorzewska.

Zapraszamy na pełne nagranie z XVIII sesji Rady Powiatu Malborskiego.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Malbork


Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Ha ha ha.
Ha ha ha. 01.10.2020, 18:05
Kto wybrał tego kapusia do rady powiatu? Nie wstyd wam?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 01.10.2020, 17:57
Pani Agnieszka jest osobą która za wszelką cenę chce by było o niej głośno, nie ważne jak. Osoba która robiła wszystko żeby na nią głosować zaczepiała wszędzie przydrożnych pijaczków obiecując cuda, nie udało się jako radna miasta to robi wokół siebie otoczkę. Może czas najwyższy iść do the voice of Poland im na tym polu zaistnieć
Popi
Popi 01.10.2020, 17:41
Panie kasyna podobno jak pan wsadził sobie korek w odbyt to będzie Pan odporny na wszystkie wirusy
meiw
meiw 01.10.2020, 16:59
Grzegorzewska rozumiem dysponuje dyplomem z medycyny i prowadzi badania dot. wirusa, że neguje stanowiska europejskich i światowych lekarzy oraz ministerstw zdrowia, rządów. W myśl zasady, "byleby mówili", nieważne jak. Nie życzę Pani, ani Pani rodzicom, rodzinie, żeby zachorowali i walczyli o życie, podłączeni do respiratora.
Gość
Gość 01.10.2020, 22:45 (odpowiedź do meiw)
jakoś nie leżymy po ulicach i nie umieramy, właśnie nie jeden wielce uczony podkreśla większą szkodliwość maski niż pożytek - tak samo lekarze w rodzinie to mówią, jakoś średnia umieralności wielce nie wzrosła tak naprawdę w żadnym kraju - sztuczne podbijanie statystyk, a o raku i innych się zapomniało, a tysiące umarłych w Hiszpanii czy Włoszech? - umarli z COVID a nie na COVID, - kolejne sztuczne podbijanie statystyk. Ileś naście trumien wiezionych ciężarówkami w Bergamo? ściema, dla podniesienia paniki - tyle trumien co wieźli zmieści się do 2-3 ciężarówek a nie 23. Żeby rodzice i znajomi nie musieli tego przechodzić? - ściema grają u uczuciach - nie jeden znajomy to przeszedł i co? Jakoś wieńca nie musiałem mu kupować - na szczęście widzi to coraz więcej ludzi.
meiw
meiw 02.10.2020, 08:45 (odpowiedź do Gość)
Pani Agnieszko, dlaczego się Pani nie podpisała?
Tacy jak Wy to foliarze, niebezpieczne zjawisko XXI wieku.
Jacek
Jacek 01.10.2020, 17:13 (odpowiedź do meiw)
Zapraszam do wywiadu prof. Ryszarda Rutkowskiego dla telewizji w realu tv
meiw
meiw 02.10.2020, 08:48 (odpowiedź do Jacek)
Nie no, jak w Realu24 i Rola to nie będę dyskutować, legitne źródło, zaiste! Wyznacznik rzeczywistości, powiedziałbym.
Jacek
Jacek 02.10.2020, 12:12 (odpowiedź do meiw)
A co powiesz o prof Ryszardzie Rutkowskim .Może facet też gada bzdury
Barszcz
Barszcz 01.10.2020, 16:23
Wewnętrzne tarcia w PiSie malborskim i tyle popajacuja jeden z drugim a dietki leca