Wydanie nr 262/2021, Niedziela 19.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcemir, Teodor, Wilhelmina, Marta, Alfons, Trofim, Konstancja, Festus, January, Zuzanna, Arnolf, Arnulf
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

„Ilość głupot wypowiedzianych dzisiaj przez panią mnie poraża” - policyjna interwencja podczas XVIII sesji Rady Powiatu Malborskiego.

Nie cichną komentarze w związku z policyjną interwencją podczas XVIII sesji Rady Powiatu Malborskiego. Jak się okazuje, funkcjonariusz policji pojawił się podczas obrad na wezwanie jednego z radnych, który wskazał, że radna Agnieszka Grzegorzewska, mimo obowiązującego reżimu sanitarnego, nie ma zasłoniętych ust i nosa. Szokujący wydaje się fakt, że był to partyjny kolega radnej, Janusz Kasyna, który już na początku sesji zwrócił uwagę Agnieszce Grzegorzewskiej na ten temat.

 

- „Nie jestem chora, nie mam objawów żadnej choroby. W związku z tym, zgodnie z ustawą o sanepidzie nie mam obowiązku założyć maseczki. A rozporządzenie, które jest wydane i obowiązuje jest pod ustawą, a jeszcze nad ustawą jest konstytucja, która również mi zapewnia taką możliwość” - odpowiedziała radna Grzegorzewska na pytanie Janusza Kasyny, czy istnieją jakieś przeciwwskazania do braku maseczki na jej twarzy.

Radny Dariusz Duda zwrócił uwagę, że nieprzestrzeganie obowiązujących zasad rodzi konsekwencje i naraża inne osoby na zakażenie oraz, że warto czasami oprzeć się w tej kwestii o autorytety w tej konkretnej dziedzinie.

- „Ale dla mnie bezwzględne są liczby. Od marca zachorowało w powiecie malborskim 95 osób, 22 osoby były hospitalizowane, nikt nie umarł. Dla mnie to nie jest epidemia, a pan Kasyna ma na twarzy założoną ochronę, która według mnie w ogóle nie spełnia wymogów, ponieważ jeżeli już mówimy o zakryciu nosa i ust, to maseczka to robi, a nie to coś” - ripostowała radna Agnieszka Grzegorzewska.

Zapraszamy na pełne nagranie z XVIII sesji Rady Powiatu Malborskiego.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Malbork


Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
kur.. dość
kur.. dość 03.10.2020, 00:51
zobaczcie kto rządzi miastem, kasyna, grzegorzewska, charzewski jak tu ma być lepiej?
Malbork
Malbork 02.10.2020, 15:37
Czy tak ciężko zalozyc tą miseczkę, Pani Agnieszce? Po co robić niepotrzebny szum, jak nie robi Pani afer w sklepie, chodząc dumnie bez maseczki, to jeszcze w UM. Odrobinę szacunku do innych ludzi, nie jest Pani sama w tym mieście i należy liczyć się z innymi, bo może inni ludzie nie życzą sobie przebywać z Panią bez maseczki na Pani twarzy. Takie to ciężkie do zrozumienia? Niech już się Pani ogarnie, bo tylko ubaw z Pani , a swoją drogą to kto Panią wybrał na radną, to w głowę zachodze.
EmKa
EmKa 02.10.2020, 07:19
Powikłania po koronie są różne:)
Pisior
Pisior 02.10.2020, 07:17
.............................nie znam baby.
Konfederata
Konfederata 01.10.2020, 19:11
Pani Grzegorzewska już od roku nie jest w PiSie a konkretnie w partii Gowina została wyrzucona. poznali się na niej. Lepiej później niż w cale
. To rakieta.Duzo szumu mało treści.