Wydanie nr 213/2021, Niedziela 1.08.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Alfons, Justyn, Nadzieja, Piotr, Brodzisław, Rudolf, Rudolfina, Konrad, Rudolfa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

„Ilość głupot wypowiedzianych dzisiaj przez panią mnie poraża” - policyjna interwencja podczas XVIII sesji Rady Powiatu Malborskiego.

Nie cichną komentarze w związku z policyjną interwencją podczas XVIII sesji Rady Powiatu Malborskiego. Jak się okazuje, funkcjonariusz policji pojawił się podczas obrad na wezwanie jednego z radnych, który wskazał, że radna Agnieszka Grzegorzewska, mimo obowiązującego reżimu sanitarnego, nie ma zasłoniętych ust i nosa. Szokujący wydaje się fakt, że był to partyjny kolega radnej, Janusz Kasyna, który już na początku sesji zwrócił uwagę Agnieszce Grzegorzewskiej na ten temat.

 

- „Nie jestem chora, nie mam objawów żadnej choroby. W związku z tym, zgodnie z ustawą o sanepidzie nie mam obowiązku założyć maseczki. A rozporządzenie, które jest wydane i obowiązuje jest pod ustawą, a jeszcze nad ustawą jest konstytucja, która również mi zapewnia taką możliwość” - odpowiedziała radna Grzegorzewska na pytanie Janusza Kasyny, czy istnieją jakieś przeciwwskazania do braku maseczki na jej twarzy.

Radny Dariusz Duda zwrócił uwagę, że nieprzestrzeganie obowiązujących zasad rodzi konsekwencje i naraża inne osoby na zakażenie oraz, że warto czasami oprzeć się w tej kwestii o autorytety w tej konkretnej dziedzinie.

- „Ale dla mnie bezwzględne są liczby. Od marca zachorowało w powiecie malborskim 95 osób, 22 osoby były hospitalizowane, nikt nie umarł. Dla mnie to nie jest epidemia, a pan Kasyna ma na twarzy założoną ochronę, która według mnie w ogóle nie spełnia wymogów, ponieważ jeżeli już mówimy o zakryciu nosa i ust, to maseczka to robi, a nie to coś” - ripostowała radna Agnieszka Grzegorzewska.

Zapraszamy na pełne nagranie z XVIII sesji Rady Powiatu Malborskiego.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Malbork


Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Krzysiek
Krzysiek 06.10.2020, 19:44
Znów o radnej głośno w Polsce
sąsiad
sąsiad 04.10.2020, 08:12
Co ciekawego może zaproponować jakaś tam podrzędna księgowa ? Mamy przykład, że to żadna wybitna urzędniczka tylko takie nic.
Wyborca
Wyborca 03.10.2020, 11:35
Przypomnę, że tak nieodpowiedzialna i butna osoba w swojej głupocie chciała zostać Burmistrzem. Ale w końcu zrozumiała, że jest bez szans i tylko się ośmiesza - sama zrezygnowała.
Wyborca
Wyborca 03.10.2020, 11:35
Przypomnę, że tak nieodpowiedzialna i butna osoba w swojej głupocie chciała zostać Burmistrzem. Ale w końcu zrozumiała, że jest bez szans i tylko się ośmiesza - sama zrezygnowała.
Urzędnik
Urzędnik 03.10.2020, 08:18
..............................obleśne babsko !