Wydanie nr 259/2021, Czwartek 16.09.2021
imieniny: pokaż (15 imion)Eugenia, Edyta, Jakub, Kornel, Eufemia, Edda, Sędzisław, Antym, Franciszek, Kamila, Sebastiana, Wiktor, Cyprian, Korneli, Korneliusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wracamy do sprawy. Mistrz (nie tylko) parkowania na Michałowskiego i Rolniczej w Malborku.

Wracamy do sprawy. Mistrz (nie tylko) parkowania na Michałowskiego i Rolniczej w Malborku. fot. Widz TvMalbork.pl/SM Malbork
Temat złego, niewłaściwego czy niepoprawnego parkowania wraca jak bumerang. Nie zawsze jest ono wynikiem naszego pośpiechu czy brakiem umiejętności. Czasami tak po prostu jest, że kierowca nic sobie nie robi z faktu prawidłowego zaparkowania pojazdu.

 

Ostatni artykuł dotyczący „Mistrza (nie tylko) parkowania na Michałowskiego i Rolniczej w Malborku” wywołał lawinę komentarzy, w których doczytać się można było, że zachowanie kierowcy Peugeota nie jest zjawiskiem incydentalnym. W związku z tym jeden z mieszkańców osiedla nie wytrzymał i zgłosił sprawę do Straży Miejskiej, jednak w odpowiedzi usłyszał, że nie będzie interwencji, ponieważ nie ma wolnego patrolu.

Zwróciliśmy się z prośbą o komentarz w tej sprawie do Straży Miejskiej w Malborku. W odpowiedzi, która przesłał nam Tomasz Kosatka czytamy, że „funkcjonariusze SM kontrolowali opisywane w artykule miejsce i pojazd. Jednakże podczas kontroli wskazany  pojazd zaparkowany był prawidłowo. W załączeniu przesyłam zdjęcie. Odnośnie faktu  zgłaszania interwencji, mogło mieć miejsce takie zdarzenie,  że akurat patrol był zajęty innymi czynnościami. To dyżurny przyjmujący zgłoszenie ocenia i decyduje, która  interwencja wymaga podjęcia natychmiastowych działań, a która może „poczekać”.  Sprawy związane z  zagrożeniem życia i zdrowia, np. pogryzienie zawsze będą załatwiane w pierwszej kolejności”. 
 

Porównując jednak zdjęcia, odnosi się wrażenie, że patrzymy na dwa różne samochody.

 

 

Zdjęcie po lewej stronie jest od naszego widza, zdjęcie po prawej stronie od Straży Miejskiej w Malborku. 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
kierowca
kierowca 11.09.2020, 20:26
A gdzie są linie białe namalowane. żaden kierowca nie musi sie stosować .
Drugi "somsiad"
Drugi "somsiad" 11.09.2020, 06:13
A co na to Policja. Dlaczego nikt tego niie zgłosi jak mu to przeszkadza.
trzeci sąsiad
trzeci sąsiad 11.09.2020, 15:39 (odpowiedź do Drugi "somsiad")
Nikt nie zgłosił na policję, ponieważ z tego, co się orientuję, to parkowanie niezgodnie z liniami nie jest chyba wykroczeniem? Ale na pewno godzi w zasady współżycia społecznego i świadczy o lekceważeniu sąsiadów!
Gość
Gość 10.09.2020, 17:21
Oczywiście,że to są 2 różne auta. Znam właścicieli tego auta,ktore jest źle parkowane i od momentu pojawienia się pierwszego artykułu ten Peugeot jeszcze ani razu nie był właściwie zaparkowany,bo codziennie go widzę.Straż miejska nie ogarnęła miejsca,w którym to auto parkuje.
Sąsiad
Sąsiad 10.09.2020, 19:36 (odpowiedź do Gość )
Potwierdzam - ani razu ten samochód nie był zaparkowany prawidłowo! Dzisiaj (w tej chwili) również blokuje dwa miejsca parkingowe. Zastanawiam się, czy to nie jest jawna złośliwość.
gość
gość 10.09.2020, 14:40
to są dwa różne auta, nie trzeba być fachowcem żeby sprawdzać czy to wersja GT czy nie - chociażby różne Grile.
Słabe
Słabe 10.09.2020, 12:22
Pewnie było po 10cm luzu z każdej strony i ktoś faktycznie mógłby się wcisnąć a że nie mógł to zadzwonił po straż