Wydanie nr 205/2021, Sobota 24.07.2021
imieniny: pokaż (7 imion)Olga, Antoni, Kinga, Wojciecha, Kunegunda, Krystyna, Zyglinda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrz (nie tylko) parkowania na Michałowskiego i Rolniczej w Malborku.

Mistrz (nie tylko) parkowania na Michałowskiego i Rolniczej w Malborku. fot. Widz TvMalbork.pl
Pośpiech jest najczęstszą przyczyną popełniania jakichkolwiek przez nas błędów. Zdarza się, że w pośpiechu kierowcy nie zwracają uwagi, jak parkują. Czy zachowują odpowiednie odległości albo zajmują tylko jedno miejsce przeznaczone dla samochodu? Gdy kierowca ograniczony jest czasowo, wówczas rzadko zwraca uwagę na takie szczegóły. Czy słusznie?

 

Do naszej redakcji jedna z mieszkanek Malborka przesłała zdjęcia samochodu, którego kierowca prawdopodobnie żyje w ciągłym pośpiechu.

Kierowca tego samochodu notorycznie parkuje, jak mu się podoba na ulicy Michałowskiego lub Rolniczej w Malborku (w zależności od tego, gdzie znajdzie wolne miejsce parkingowe). Nie jest to niestety incydentalna sytuacja w przypadku tego kierowcy” - napisała nasza czytelniczka.

 

 

 

 

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@zulawyimierzeja24.pl redakcja@tvregionalna24.pl info@tvregionalna24.pl redakcja@tvmalbork.pl Wszystkie fotografie opublikujemy na naszych stronach. Wysyłając zdjęcie/a bardzo prosimy o wskazanie autora fotografii, któremu zapewniamy anonimowość i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację! Można w formie mailowej.: „Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania”.


 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Czytelnik
Czytelnik 31.08.2020, 13:20
Jak będą miejsca odpowiednio szerokie to ludzie będą parkować a tak zaparkujesz a drugi ci walnie drzwiami bo ma gdzieś - jeździ ruplem .Także zająć się ważniejszymi tematami jak np: brak sygnalizacji świetlnej na przejściach na ul. Michałowskiego gdzie dzieci chodzą do szkoły. Tylko czekać na wypadki