Wydanie nr 274/2022, Sobota 1.10.2022
imieniny: pokaż (7 imion)Cieszysław, Benigna, Danuta, Jan, Małobąd, Remigiusz, Igor
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrz (nie tylko) parkowania na Michałowskiego i Rolniczej w Malborku.

Mistrz (nie tylko) parkowania na Michałowskiego i Rolniczej w Malborku. fot. Widz TvMalbork.pl
Pośpiech jest najczęstszą przyczyną popełniania jakichkolwiek przez nas błędów. Zdarza się, że w pośpiechu kierowcy nie zwracają uwagi, jak parkują. Czy zachowują odpowiednie odległości albo zajmują tylko jedno miejsce przeznaczone dla samochodu? Gdy kierowca ograniczony jest czasowo, wówczas rzadko zwraca uwagę na takie szczegóły. Czy słusznie?

 

Do naszej redakcji jedna z mieszkanek Malborka przesłała zdjęcia samochodu, którego kierowca prawdopodobnie żyje w ciągłym pośpiechu.

Kierowca tego samochodu notorycznie parkuje, jak mu się podoba na ulicy Michałowskiego lub Rolniczej w Malborku (w zależności od tego, gdzie znajdzie wolne miejsce parkingowe). Nie jest to niestety incydentalna sytuacja w przypadku tego kierowcy” - napisała nasza czytelniczka.

 

 

 

 

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@zulawyimierzeja24.pl redakcja@tvregionalna24.pl info@tvregionalna24.pl redakcja@tvmalbork.pl Wszystkie fotografie opublikujemy na naszych stronach. Wysyłając zdjęcie/a bardzo prosimy o wskazanie autora fotografii, któremu zapewniamy anonimowość i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację! Można w formie mailowej.: „Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania”.


 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Kon
Kon 23.10.2020, 04:09
A czy któryś z Was zauważył, że nie ma tam PRZEPISOWYCH BIAŁYCH PASÓW?
Tak więc mogę stanąć nawet w poprzek.
Douczyć się kodeksu proszę.
Arek
Arek 04.09.2020, 13:46
Projektant chyba na wagary chodziło się skoro tak wąskie są miejsca parkingowe projektowane przez ciebie. Zapomnieliście że maluchy i trabanty nie jeżdżą już po naszych ulicach. Najważniejsze że bloki jeden przy drugim powstają a sąsiad z sąsiadem przez balkon podają sobie ręce, a miejsca były projektowane w latach 1984-1992. Może zająć się ważniejszymi tematem braku świateł na przejściach na ulicy Kotarbińskiego
gość
gość 01.09.2020, 23:30
Często w Malborku i okolicach obijają mi się o uszy teksty typu że Malbork jest słabo zarządzany słabo rozwinięty niema fabryk pracy piszą na tv Malbork na burmistrza rozumiem krytyka jak jest to znaczy że trzeba się zastanowić jak jest czy może być lepiej ale jednego nie mogę zrozumieć tzn. obijają mi się teksty typu że ludzie którzy kiedyś słuchali roka punk roka trochę się buntowali chociaż to bardziej młodzieżowe bunty niż walka w komuną która się dawno skończyła zostały tylko zespoły punkowe pytam się NA CO I PO CO KOMU W MALBORKU BUNTY miasto niech się rozwija młodzież uczy zdobywa zawody budować fabryki miejsca pracy namawiać bogatych sponsorów sciągać ludzi z pomysłami może jakieś fabryki samochodów otwierać nowoczesne fabryki ale poco komu bunty a może jacyś ludzie potrzebują buntów może to jakaś przykrywka nie mam pojęcia moim zdaniem przez bunty miasto się nie rozwinie będzie stało w miejscu a co niektórzy będą się cofać jak dobry pasterz pasterze czy jak niema dużego zagrożenia nie zostawia stada i nie idzie szukać zabłąkanej czarnej owieczki poco miałby na zatracenie tracić owce zagubione owce a może jeszcze gubić owce i siać bunty.
odpowiedz do gościa
odpowiedz do gościa 02.09.2020, 08:30 (odpowiedź do gość)
miasto Malbork to miasto starych ludzi. Cokolwiek robią młodzi ludzie to mają podcinane skrzydła bo burmistrz boi się o swój stary elektorat z sld
pis
pis 01.09.2020, 20:56
Tak jest w całym mieście a Straż Miejska i Policja ma to wszystko w nosie.
Lepiej złapać kogoś za prędkość . Takie postępowanie to 100 zł .
Mieszkaniec
Mieszkaniec 01.09.2020, 20:55
Już drugi dzień przed blokiem przy Rolniczej ten Peugeot stoi na dwóch miejscach parkingowych,które mogłyby rzeczywiście być szersze,żeby jedni drugim nie obijali aut.A stojąc prawidłowo w liniach naprawdę nie da się swobodnie wysiąść z auta.
Sandra
Sandra 01.09.2020, 22:49 (odpowiedź do Mieszkaniec )
Myślę że wymiary miejsc parkingowych nikt tak sobie nie wymyślił są zgodne z wymaganiami i przepisami (zajmuję się projektowaniem miejsc postojowych). Są to miejsca dla samochodów osobowych i jak każdy by postarał się zaparkował nie przy samej linii to każdy by wysiadł i wsiadł bez obijania drugiego samochodu. Chyba że są sami inwalidzi i potrzebują szeroko otwierać drzwi.
cvbnm
cvbnm 01.09.2020, 18:46
Póki kilka razy nie miał żółtego gadżetu na kołach parkował na chodniku
Malbork
Malbork 01.09.2020, 08:08
.............................podobno najlepiej uczy lekkie wgięcie błotnika lub drzwi kolanem. Cicho i szybko.
Gienio
Gienio 31.08.2020, 21:51
Parkowanie przy ul. Rolniczej w godzinach wieczornych graniczy z cudem. Jeden z mieszkańców zrobił sobie z parkingów autohandel i kilku stanie na dwóch miejscach i wolna amerykanka. Abym tylko ja postawił samochód reszta go nie interesuje. No ale duży parking jest przy intermarche.
Sandra
Sandra 31.08.2020, 21:38
Pewność jest 100% proszę w tej chwili przyjść i zobaczyć również jest w taki sam sposób zaparkowany lecz przy ul. Rolniczej . Myślę że ta P. celowo szuka dwóch miejsc wolnych ale sama tu nie mieszka i każdy chciałby zaparkować. Skoro uważa że kupiła ,,nowy samochód" to niech wynajmie garaż i będzie bezpieczny .
Krzysztof
Krzysztof 01.09.2020, 20:52 (odpowiedź do Sandra )
Zgadzam się. Dzisiaj znowu ten sam samochód stoi identycznie - również na Rolniczej,
Prałat
Prałat 31.08.2020, 17:12
A jaką mamy pewność, że autor zdjęć napisał prawdę? Może kierowca peugeota wjechał w lukę miedzy innymi samochodami, po czym te odjechały a peugeot został? Na zbyt wąskich miejscach parkingowych wystarczy, że jeden z kierowców zaparkuje na linii i każdy kolejny już musi się przesunąć na sąsiednie stanowisko żeby wysiąść.
gość
gość 31.08.2020, 22:49 (odpowiedź do Prałat)
często to mówię właśnie.
Czytelnik
Czytelnik 31.08.2020, 13:20
Jak będą miejsca odpowiednio szerokie to ludzie będą parkować a tak zaparkujesz a drugi ci walnie drzwiami bo ma gdzieś - jeździ ruplem .Także zająć się ważniejszymi tematami jak np: brak sygnalizacji świetlnej na przejściach na ul. Michałowskiego gdzie dzieci chodzą do szkoły. Tylko czekać na wypadki