Wydanie nr 205/2021, Sobota 24.07.2021
imieniny: pokaż (7 imion)Olga, Antoni, Kinga, Wojciecha, Kunegunda, Krystyna, Zyglinda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrz (nie tylko) parkowania na Michałowskiego i Rolniczej w Malborku.

Mistrz (nie tylko) parkowania na Michałowskiego i Rolniczej w Malborku. fot. Widz TvMalbork.pl
Pośpiech jest najczęstszą przyczyną popełniania jakichkolwiek przez nas błędów. Zdarza się, że w pośpiechu kierowcy nie zwracają uwagi, jak parkują. Czy zachowują odpowiednie odległości albo zajmują tylko jedno miejsce przeznaczone dla samochodu? Gdy kierowca ograniczony jest czasowo, wówczas rzadko zwraca uwagę na takie szczegóły. Czy słusznie?

 

Do naszej redakcji jedna z mieszkanek Malborka przesłała zdjęcia samochodu, którego kierowca prawdopodobnie żyje w ciągłym pośpiechu.

Kierowca tego samochodu notorycznie parkuje, jak mu się podoba na ulicy Michałowskiego lub Rolniczej w Malborku (w zależności od tego, gdzie znajdzie wolne miejsce parkingowe). Nie jest to niestety incydentalna sytuacja w przypadku tego kierowcy” - napisała nasza czytelniczka.

 

 

 

 

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@zulawyimierzeja24.pl redakcja@tvregionalna24.pl info@tvregionalna24.pl redakcja@tvmalbork.pl Wszystkie fotografie opublikujemy na naszych stronach. Wysyłając zdjęcie/a bardzo prosimy o wskazanie autora fotografii, któremu zapewniamy anonimowość i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację! Można w formie mailowej.: „Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania”.


 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
cvbnm
cvbnm 01.09.2020, 18:46
Póki kilka razy nie miał żółtego gadżetu na kołach parkował na chodniku
Malbork
Malbork 01.09.2020, 08:08
.............................podobno najlepiej uczy lekkie wgięcie błotnika lub drzwi kolanem. Cicho i szybko.
Gienio
Gienio 31.08.2020, 21:51
Parkowanie przy ul. Rolniczej w godzinach wieczornych graniczy z cudem. Jeden z mieszkańców zrobił sobie z parkingów autohandel i kilku stanie na dwóch miejscach i wolna amerykanka. Abym tylko ja postawił samochód reszta go nie interesuje. No ale duży parking jest przy intermarche.
Sandra
Sandra 31.08.2020, 21:38
Pewność jest 100% proszę w tej chwili przyjść i zobaczyć również jest w taki sam sposób zaparkowany lecz przy ul. Rolniczej . Myślę że ta P. celowo szuka dwóch miejsc wolnych ale sama tu nie mieszka i każdy chciałby zaparkować. Skoro uważa że kupiła ,,nowy samochód" to niech wynajmie garaż i będzie bezpieczny .
Krzysztof
Krzysztof 01.09.2020, 20:52 (odpowiedź do Sandra )
Zgadzam się. Dzisiaj znowu ten sam samochód stoi identycznie - również na Rolniczej,
Prałat
Prałat 31.08.2020, 17:12
A jaką mamy pewność, że autor zdjęć napisał prawdę? Może kierowca peugeota wjechał w lukę miedzy innymi samochodami, po czym te odjechały a peugeot został? Na zbyt wąskich miejscach parkingowych wystarczy, że jeden z kierowców zaparkuje na linii i każdy kolejny już musi się przesunąć na sąsiednie stanowisko żeby wysiąść.
gość
gość 31.08.2020, 22:49 (odpowiedź do Prałat)
często to mówię właśnie.