Wydanie nr 270/2021, Poniedziałek 27.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Przedbor, Urban, Gaja, Amadeusz, Gajusz, Mirela, Adolf, Adolfa, Zybart, Zybert, Zybracht, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

DW515. Wpadła do rowu samochodem bez badań i ważnego OC.

  • Wydanie nr 270/2021
  • 20 sierpnia 2020, 11:02
  • KPP Sztum
  • Na sygnale
  • 1 komentarz
DW515. Wpadła do rowu samochodem bez badań i ważnego OC. fot. KPP Sztum
W poniedziałek sztumscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego niedaleko Dąbrówki Malborskiej. Samochód osobowy zjechał z drogi i wpadł do rowu. Kierującej nic się nie stało. Obecnie śledczy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 17 sierpnia br. na drodze wojewódzkiej 515 niedaleko Dąbrówki Malborskiej. Pracujący na miejscu funkcjonariusze ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sztumie wstępnie ustalili, że 60-letnia kobieta kierująca samochodem osobowym marki Ford na prostym odcinku drogi zjechała na prawą stronę pobocza, a następnie wpadła do rowu. Kierującej nic się nie stało. Kobieta podróżowała sama. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że była trzeźwa. Jak później się okazało samochód osobowy, którym podróżowała kierująca nie posiadał aktualnych badań technicznych, a także nie posiadał aktualnego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. W związku z tym faktem, mieszkanka powiatu sztumskiego za kierowanie pojazdem niedopuszczonym do ruchu została ukarana mandatem karnym. Ponadto kobieta poniesie karę finansową, nałożoną przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny, za kierowanie autem bez aktualnego ubezpieczenia OC. 
Funkcjonariusze zabezpieczyli ujawnione na miejscu zdarzenia ślady, wykonali dokumentację fotograficzną oraz sporządzili oględziny rozbitego samochodu. Śledczy wyjaśnią teraz bliższe okoliczności tego zdarzenia.


 


 

Informację przekazał: st. sierż. Paweł Łyko, oficer prasowy KPP Sztum

 

KPP Sztum
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Marionetka SLD
Marionetka SLD 20.08.2020, 12:15
Przecież to jest komunistyczna milicja potrafią złapać tylko rowerzystę lub pod sklepem menela jakiegoś czasem dostaną cyne ze gdzieś coś na.miescie i sobie przypisują zaslugi zbędna instytucja lub wymiana wszystkich petow