Wydanie nr 267/2021, Piątek 24.09.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Teodor, Gerard, Maria, Uniegost, Tomir, Gerarda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

W najbliższą niedzielę odbędzie się II Żuławski Bieg i Marsz Nordic Walking bł. Doroty. Szczegóły na plakacie.

W najbliższą niedzielę odbędzie się II Żuławski Bieg i Marsz Nordic Walking bł. Doroty. Szczegóły na plakacie. fot. GOKiS Miłoradz
W najbliższą niedzielę odbędzie się II Żuławski Bieg i Marsz Nordic Walking bł. Doroty. Tym razem gospodarzem przedsięwzięcia będzie sołectwo Mątowy Małe. Na uczestników czeka urokliwa 5,5 km asfaltowa trasa wśród żuławskich pól. Biegacze i marszerzy przebędą tę drogę podziwiając w sąsiedztwie Sanktuarium bł. Doroty - patronki Pomorza w Mątowach Wielkich.

 

Już w najbliższą niedzielę, 23 sierpnia br. odbędzie się II Żuławski Bieg i Marsz Nordic Walking bł. Doroty. Tym razem gospodarzem przedsięwzięcia będzie sołectwo Mątowy Małe. Zarówno start, jak i meta zlokalizowane zostaną na terenie polany sołeckiej w Mątowach Małych. Zmiana miejsca spowodowana jest wytycznymi sanitarnymi, związanymi z trwającą epidemią. Organizatorzy chcą dołożyć wszelkich starań i stworzyć dla wszystkich komfortowe i bezpieczne warunki, w związku z czym zdecydowali się na umiejscowienie wydarzenia na większej przestrzeni, aby móc zachować odpowiedni dystans społeczny. Organizatorami wydarzenia są Gmina Miłoradz, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu oraz Organizacja Imprez Sportowych Valdano. Wydarzenie odbędzie się pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Pomorskiego - Mieczysława Struka, Starosty Powiatu Malborskiego - Mirosława Czapli oraz Wójta Gminy Miłoradz - Arkadiusza Skorka.

 

 

 

 

Obecnie na liście startowej znajduje się już ponad 100 uczestników. Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu mogą dokonać zapisów na platformie https://elektronicznezapisy.pl/event/5080/strona.html, gdzie dostępny jest również szczegółowy regulamin imprezy. Do 20 sierpnia br. opłata startowa wynosi 35 zł. Zapisać się będzie można również bezpośrednio w biurze przed samymi zawodami (wówczas opłata startowa wyniesie 45 zł). W ramach opłaty organizatorzy zapewniają unikatowy tłoczony medal, pakiet startowy (woda, owoc, batonik energetyczny oraz dwudaniowy posiłek regeneracyjny po biegu), a także wyjątkowe trofea dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych. Poza biegiem i marszem, który rozpocznie się około godziny 18.30, zaplanowano również otwarty dla wszystkich piknik rodzinny z atrakcjami dla najmłodszych. Nie zabraknie m.in darmowych urządzeń rekreacyjnych dostępnych już od godziny 15. Chętni będą mogli nabyć w cenie 20 zł unikatowe koszulki biegowe.

 

 

 

 

 

Informacja prasowa GOKiS Miłoradz

 

 

GOKiS Miłoradz
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.