Wydanie nr 271/2021, Wtorek 28.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcesław, Wawrzyniec, Salomon, Wacława, Marek, Sylwin, Wacław, Laurencjusz, Jan, Alodiusz, Sylwina, Tymon
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malborski REKS zachęca - nie kupuj, zaadoptuj zwierzaka.

Malborski REKS zachęca - nie kupuj, zaadoptuj zwierzaka. fot. REKS
Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt REKS poszukuje chętnych osób, które zaadoptują i pokochają pieska o wdzięcznym imieniu Lumpek i kotkę Antosię.

 

Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt REKS zwraca się z prośbą do wszystkich chętnych osób, które chciałyby mieć swojego zwierzaka, by zdecydowały się na adopcje jednego z ich podopiecznych. Prócz Lumpka i Antosi, kilkadziesiąt kotów i kilka psiaków czeka na swój nowy dom.

Zdjęcia i opis zwierzaków znajdą Państwo na profilu społecznościowym REKS-a pod adresem https://www.facebook.com/MalborskieStowarzyszenieReks/. W sprawie adopcji REKS prosi o kontakt pod numerem telefonu 666 386 567 lub pocztę elektroniczną reks-malbork@wp.pl, a także kontakt przez Fb.

 

 

 

 

Stowarzyszenie REKS można również wspierać finansowo poprzez przekazanie 1 % podatku KRS: 0000297262 lub na konto Bank BGŻ S.A. Oddział Operacyjny w Malborku 96 2030 0045 1110 0000 0148 9170 oraz PayPal reks-malbork@wp.pl. Zajrzyjcie również na https://reksmalbork.pomagam.pl/

 

 

 

 

Informacja i zdjęcia: REKS

REKS
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.