Wydanie nr 269/2021, Niedziela 26.09.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Euzebiusz, Majnard, Cyprian, Kacper, Kasper, Damian
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Czy policja ma inne względy? – pyta mieszkanka Malborka.

Czy policja ma inne względy? – pyta mieszkanka Malborka. fot. Widz TvMalbork.pl
W ostatnim czasie, w mediach bardzo dużo informacji dotyczy działań kontrolnych prowadzonych przez służby mundurowe, związanych z przestrzeganiem obowiązujących obostrzeń w związku z panującą w Polsce pandemią koronawirusa. Wzmożone kontrole można zaobserwować nie tylko w pojazdach komunikacji miejskiej, ale również w sklepach i na terenie miejskiego targowiska, gdzie obowiązuje zakrywanie ust i nosa oraz utrzymywanie odpowiedniego dystansu między osobami. Podczas prowadzonych działań funkcjonariusze mają na twarzach maseczki. Czy jednak zawsze pamiętają o obowiązku zakrywania ust i nosa?

 

Kilka dni temu na naszą redakcyjną skrzynkę jedna z mieszkanek Malborka przysłała zdjęcia z przeprowadzonej interwencji policyjnej na terenie Kałdowa, która dotyczyła zatrzymania młodego mężczyzny. Interwencja, jak każda inna, gdyby nie fakt, że żaden z policjantów nie miał na sobie maseczki.

- „Rozumiem - interwencja, ale bez masek? To Policja ma jakieś inne względy? Nas, obywateli karzą, a Policjanci to co?” - podsumowuje nasza czytelniczka. Czy tak wygląda obopólna troska o zdrowie w dobie koronawirusa?


 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Realista
Realista 10.08.2020, 14:04
Być może interweniujący policjant był astmatykiem.
Gość
Gość 10.08.2020, 13:59
weźcie już przestańcie - najlepiej zamkniecie się w domach kupcie sobie lornetki i zacznijcie wzajemnie na siebie konfidentować o to władzy chodzi. - nie wiem co to za zatrzymana osoba, ale może przestępca i co ważniejsza maseczka czy zatrzymanie człowieka? - jak ciebie będą okradali dzwoniąc na policję pamiętaj przypomnieć im o maseczkach bo złodziej ma założoną.
ktoś
ktoś 10.08.2020, 13:17
@Jacek
Maseczki nie mają chronić Ciebie przed ludźmi, tylko innych ludzi od Ciebie..
Jacek
Jacek 10.08.2020, 15:13 (odpowiedź do ktoś)
A powiedz mi czemu w Szwecji Czechach Białorusi itp nie noszą maseczke bo to ściema zamknij telewizor i jeżeli wychodząc na ulice spotkasz kilka trupów ma ulicy to znaczy że mamy pandemi jeżeli nie to mamy scieme i tu jesteś lemingiem który się na to złapał
Taka jest prawda.
Taka jest prawda. 11.08.2020, 11:24 (odpowiedź do Jacek)
Przestań pier.....ć. W Czechach czy na Białorusi noszą maseczki.
Jacek
Jacek 10.08.2020, 12:12
Te maseczki są tak skuteczne jak stringi na mrozie