Wydanie nr 273/2020, Wtorek 29.09.2020
imieniny: pokaż (17 imion)Cyriak, Dadzbog, Dadzboga, Lutwin, Dariusz, Franciszek, Fraternus, Gabriel, Gajana, Grimbald, Michalina, Michał, Mikołaj, Rafał, Rypsyma, Teodota, Ludwin
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Sanepid potwierdził przypadki zakażenia COVID-19 wśród uczestników pielgrzymki do Lichenia.

  • Wydanie nr 273/2020
  • 16 lipca 2020, 15:08
  • Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Malborku
  • Wiadomości
  • 4 komentarze
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny podał do publicznej wiadomości, że 16 lipca br. potwierdzono obecność wirusa SARS-CoV-2 u drugiej osoby uczestniczącej w pielgrzymce do Lichenia z powiatu sztumskiego.

 

Z podanej informacji wynika, że jest to mężczyzna w starszym wieku objęty kwarantanną. Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Malborku prowadzi działania przeciwepidemiczne.

 

 

 

 

Informacja: Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Malborku

Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Malborku
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Gość
Gość 17.07.2020, 08:42
Może spytać organizatora pielgrzymki o zachowanie zasad sanitarnych bo wiadomo że osobą zarażoną był uczestnik pielgrzymki . Ale jak było tak jak w kościele w Boboli że większość bez masek łącznie z Panią organizatorką to nie ma się co dziwić.
Dziadek
Dziadek 17.07.2020, 07:30
Skoro hierarcha kościelny nie boi się piekła, to znaczy, że on chyba wie, że po śmierci nic złego go nie czeka. Powstaje pytanie czy Abp Głódź wierzy w Boga i sąd ostateczny ? Chyba nie, bo bardzo lubi życie doczesne a grzechy ( wyzwiska, poniżanie bliźnich, upijanie się itp ) to chyba nie istnieją. Swoim postępowaniem wręcz udowadnia, że Boga nie ma ! A swoją drogą to gość ma ciężki łeb do nauki i wyciągania wniosków bo taka sytuacja trwa już wile lat. Sam już nie wiem czy gorszy jest ten czarny z Torunia czy purpurowy z Gdańska ?
Babcia
Babcia 16.07.2020, 15:44
..........................na pielgrzymce złapać wirusa to wyjątkowy pech. ! To musiał być grzesznik. Inaczej tego nie da się wytłumaczyć.
Zosia
Zosia 16.07.2020, 20:34 (odpowiedź do Babcia)
Babciu zaparz sobie meliski, usiądź spokojnie i przestań zionąć jadem.