Wydanie nr 269/2021, Niedziela 26.09.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Euzebiusz, Majnard, Cyprian, Kacper, Kasper, Damian
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Co wydarzyło się 8 lipca br. na Dworcowej w Nowym Dworze Gdańskim?

Co wydarzyło się 8 lipca br. na Dworcowej w Nowym Dworze Gdańskim? fot. Internet
Gdyby nie amatorskie nagranie, które wyciekło do internetu, zapewne nikt by nie dowiedział się o akcji zatrzymania mężczyzny przez służby specjalne w Nowym Dworze Gdańskim. Pomimo, że minął ponad tydzień od zdarzenia, prowadząca tę sprawę Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy nadal nie udziela żadnych informacji.

 

Do zdarzenia doszło w środę, 8 lipca br. w godzinach popołudniowych na ulicy Dworcowej w Nowym Dworze Gdańskim. Na amatorskim nagraniu, które wyciekło jeszcze tego samego dnia do internetu, widać moment zatrzymania mężczyzny, kierowcy samochodu osobowego marki Volkswagen Sharan, przez funkcjonariuszy służb specjalnych. Na filmie widać dokładnie leżącego mężczyznę twarzą do ziemi i skutego kajdankami. Po krótkim czasie policjanci prowadzą go do nieoznakowanego policyjnego pojazdu i odjeżdżają.

 

 

 

 

Co było przyczyną zatrzymania tego mężczyzny i co znaleziono w jego samochodzie na razie nie wiadomo, ponieważ KWP w Bydgoszczy, która przeprowadziła akcję zatrzymania podejrzanego w Nowym Dworze Gdańskim w dalszym ciągu odmawia komentarza w tej sprawie. Kom. Przemysław Słomski z Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy zaznacza, że informacje nie są podawane do publicznej wiadomości ze względu na dobro prowadzonego śledztwa. - „Nic na tę chwilę więcej powiedzieć nie możemy. Trzeba jeszcze poczekać”.

Będziemy kontaktować się z bydgoską policją w celu wyjaśnienia tej sprawy. O wynikach poinformujemy państwa na łamach naszej telewizji.

Źródło materiału wideo: internet

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
STUDENT
STUDENT 16.07.2020, 14:50
…………………….Profesor Sędzia Pawłowicz w radiu Maryja powiedziała, cyt: - jak ktoś chce, to może tu przyjść i dać mi w m o r d ę. No to szybko się ubrałem i pobiegłem. Akurat byłem w Toruniu w pobliżu tego radia . Wyjątkowa okazja pomyślałem może jedyna taka w życiu - walnąć w mordę Profesora Sędzię Pawłowicz. Przybiegam taki najarany a tu ogromna kolejka. Zapisy. Mam termin na 2033 rok. Martwię się tylko, że morda Pani Profesor Sędzi do tego czasu może nie wytrzymać.