Wydanie nr 208/2021, Wtorek 27.07.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Aureli, Pantaleon, Antuza, Natalia, Bertold, Laurenty, Wszebor, Julia, Lilla
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wyprzedzanie na czerwonym i na przejściu dla pieszych na de Gaulle´a w Malborku. Film ku przestrodze.

Coraz częściej z niepokojem obserwujemy, że niektórym kierowcom brakuje wyobraźni albo skrajnie głupio się zachowują na drodze. Czy wynika to z braku wystarczającej wiedzy o ruchu drogowym czy przeświadczenia, że są niezniszczalni? Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że wielu z nich powinno zrezygnować z prowadzenia czterokołowego pojazdu ze względu na bezpieczeństwo nie tylko swoje, ale również innych uczestników ruchu. Rowery są w modzie. Może warto, by się nad tym zastanowili.

 

Wielokrotnie nasze kamery pogodowe zarejestrowały kierowców, którzy kodeks ruchu drogowego i bezpieczeństwo innych uczestników mają za nic. W maju br. pisaliśmy o dwóch sytuacjach, które miały miejsce na skrzyżowaniu ulic Chodkiewicza i de Gaulle´a w Malborku, kiedy kierowcy z pasa z lewoskrętem pojechali prosto. Wywołało to dyskusję na temat prawidłowej jazdy po ulicach naszego miasta. Jak się okazuje, skrzyżowanie to po raz kolejny zostało wykorzystane niczym tor wyścigowy dla kierowcy srebrnego samochodu, który tak bardzo się spieszył, że wyprzedził stojący przed nim pojazd i przejechał skrzyżowanie na czerwonym świetle. Może walczy o miejsce na podium na najbardziej głupiego i bezmyślnego zachowania kierowcy na drodze?

 

 

 

 

Naocznym świadkiem tej sytuacji był kierowca srebrnego Audi, który zatrzymał się przed skrzyżowaniem na czerwonym świetle. To właśnie jego samochód został wyprzedzony przez pirata drogowego. Kierowca Audi przeżył delikatnie mówiąc szok, widząc tak skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie. Nie ma co się dziwić. Wielu z nas wstrzymałoby w tym momencie oddech. Dzięki temu, że zadzwonił do naszej redakcji, możemy udostępnić materiał wideo. Ku przestrodze.

 

 

 

 

Pamiętajmy, że życie mamy tylko jedno – to nie gra, nie będzie opcji „zacznij od początku”.

Komentarz tej sytuacji zostawiamy państwu.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Duch
Duch 09.07.2020, 10:23
5 tys kary to powinno byc standard podstawowy!!!!!!!!
Gość
Gość 08.07.2020, 23:08
Malborscy kierowcy tak jeżdżą nie jeżdżą przepisowo tylko grają na nerwach nie wszyscy ale jest dużo ułomków siedzenie komuś na zderzaku niezachowanie odległość między samochodami głupie zagrywki ośmieszają się tylko swoją jazdą brak im tzw. klasy stylu to tak samo jak rycerz jechał na koniu a giermek na krowie lub osiołku .
Gość
Gość 09.07.2020, 00:49 (odpowiedź do Gość)
Najpierw trzeba mieć trochę poukładane w głowie a dopiero pokazywać muły muskuły co niektórzy jak mają trochę lepszy samochód tatusia czy mamusi myślą że są ważniejsi cwansi sprytniejszy tylko niech wiedzą że może ktoś jeździ se takim samochodem jakim chce trochę kultury na drogach
piotr kowalski
piotr kowalski 08.07.2020, 22:24
a moze było pomarańczowe?
ddddd
ddddd 09.07.2020, 07:44 (odpowiedź do piotr kowalski)
jeżeli nie widzisz przewinienia to oddaj prawko o ile masz.
moto
moto 08.07.2020, 19:55
A co na to policja , ma wszystko ku temu żeby zająć się sprawcą.
Jurek
Jurek 08.07.2020, 16:03
i co z tego że człowieku jeździsz z przepisami, jak wyjedzie taki debil na czerwonym i wypadek gotowy