Wydanie nr 264/2021, Wtorek 21.09.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Bernardyna, Hipolit, Jonasz, Marek, Laurenty, Mateusz, Ifigenia, Bożeciech, Melecjusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Pętla Żuławska otrzymała kolejne 4 mln zł dofinansowania.

  • Wydanie nr 264/2021
  • 8 lipca 2020, 12:11
  • Powiat Nowodworski
  • Wiadomości
  • 1 komentarz
 Pętla Żuławska otrzymała kolejne 4 mln zł dofinansowania. fot. Powiat Nowodworski
Marszałek Województwa Pomorskiego, Mieczysław Struk wraz z członkiem Zarządu Województwa Pomorskiego, Józefem Sarnowskim oraz w obecności Senatora RP, Ryszarda Świlskiego wręczyli na ręce starosty powiatu nowodworskiego, Jacka Grossa czek na kwotę 4 mln zł na dofinansowanie projektu, dzięki któremu wyremontowane zostaną obiekty na trasie Pętli Żuławskiej.

 

Jest to efekt podjętej w ubiegłym tygodniu uchwały Zarządu Województwa Pomorskiego o zwiększeniu o 4 mln zł dofinansowania do realizowanego przez Powiat Nowodworski projektu Pętla Żuławska (dofinansowanie unijne do projektu wyniesie więc blisko 11 mln zł). Jest to doskonała wiadomość dla mieszkańców i turystów odwiedzających Żuławy, szczególnie dla miłośników sportów wodnych.
Przypomnijmy, że w ramach projektu do końca 2022 roku wyremontowane zostaną (z możliwością odpowiednio podnoszenia i obracania) most w Tujsku, most w Żelichowie, most kolejowy w Rybinie oraz wyremontowana zostanie część budynku starostwa (tzw. ściana w wodzie), przy którym powstanie także przystań żeglarska. W uroczystości przekazania symbolicznego bonu udział wzięli także członkowie Zarządu Powiatu Nowodworskiego – Barbara Ogrodowska, Tomasz Szczepański, Marcin Głowacki oraz Zbigniew Ptak, starosta powiatu nowodworskiego poprzedniej kadencji.

 

 

 

 

Informacja i zdjęcie: Fb Powiat Nowodworski

Powiat Nowodworski
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Teściowa
Teściowa 08.07.2020, 14:11
………………………………………..Mam taki delikatny problem. Mój zięć zadeklarował, że woli z seksu zrezygnować niż na Dudę zagłosować. Jestem załamana. Grozi to rozpadem małżeństwa. `Są młodzi. Oczywiście biorą kopulacyjne 1000 zł zwane 500+ i mieli zamiar dalej inwestować w ten biznes. Życie za 1000 zł to co to za życie bo oboje nie pracują. Ale zapewniam, że patologią nie są. Co mam zrobić aby zięć zmienił zdanie ? Może mi ktoś pomóc ?