Wydanie nr 191/2020, Czwartek 9.07.2020
imieniny: pokaż (22 imiona)Lukrecja, Zenona, Sylwia, Anatola, Adolfina, Anatolia, Weronika, Ludwika, Patrycjusz, Róża, Zenon, Florianna, Floriana, Hieronim, Mikołaj, Lucja, Teodoryk, Antoni, Kornel, Korneli, Korneliusz, Barbara
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Dla małej Tosi pompowali policjanci z Nowego Dworu Gdańskiego.

  • Wydanie nr 191/2020
  • 28 czerwca 2020, 12:44
  • pomorska.policja.gov.pl
  • Wiadomości
Dla małej Tosi pompowali policjanci z Nowego Dworu Gdańskiego. fot. pomorska.policja.gov.pl
Nowodworscy policjanci podjęli wyzwanie #GaszynChallenge, w ramach którego zbierane są środki finansowe na leczenie dzieci chorych na rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Funkcjonariusze „pompowali” dla 18-miesięcznej Tosi Popławskiej z Gdyni. Do włączenia się do akcji policjanci nominowali m.in. Prokuraturę Rejonową w Malborku.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji #GaszynChallenge. Zasady są bardzo proste. Nominowane osoby lub przedstawiciele instytucji muszą wykonać 10 pompek lub przysiadów, wpłacić minimum 5 zł na rzecz dzieci chorych na SMA lub w łatwiejszej wersji nie zrobić pompek, ale wpłacić minimum 10 zł. Nowodworscy funkcjonariusze otrzymali nominację od m. in. od kolegów z Komendy Powiatowej Policji w Malborku. Mundurowi wyzwanie z radością przyjęli i wykonywali pompki oraz przysiady, żeby wspomóc finansowo leczenie chorej na SMA 18-miesięcznej Tosi Popławskiej. Zbiórka pieniędzy na terapię genową dla Tosi jest prowadzona na https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengetosia.

 

 

 

 

Do dalszej pomocy chorym dzieciom została nominowana Prokuratura Rejonowa w Malborku, Komenda Powiatowa Policji w Kwidzynie oraz Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim.

 

 

 

 

 

Informacja i materiał wideo: pomorska.policja.gov.pl

pomorska.policja.gov.pl
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.