Wydanie nr 15/2021, Piątek 15.01.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Aleksander, Dąbrówka, Dobrawa, Domosław, Izydor, Makary, Maur, Paweł, Ida, Micheasz, Piotr, Habakuk
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Zakończenie roku szkolnego w cieniu koronawirusa.

Wydawać by się mogło, że tegoroczne zakończenie roku szkolnego, mimo reżimu sanitarnego związanego z epidemią koronawirusa, trzeba będzie zaliczyć do najsmutniejszego w historii naszego szkolnictwa. Nic bardziej mylnego. Mimo braku uroczystego apelu i związanej z nim oprawy tego wydarzenia, humory dopisywały zarówno uczniom, jak i wychowawcom.

 

Nie wszystkie szkoły podjęły ryzyko zorganizowania zakończenia roku szkolnego 2019/2020 w okrojonej formie. Jednak w wielu szkołach uczniowie poszczególnych klas przychodzili o różnych godzinach, by móc z rąk wychowawcy odebrać świadectwo i choć przez chwilę porozmawiać z nauczycielem, którego w zasadzie nie widzieli od początku epidemii w Polsce.

 

 

 

 

Z naszą kamerą odwiedziliśmy II LO w Malborku, gdzie uczniom wręczane świadectwa były na świeżym powietrzu na terenie przyszkolnego Orlika. Wszystko odbywało się z zachowaniem odpowiednich zasad związanych z bezpieczeństwem przebywających tam osób. W związku z tym uczniowie musieli zachować od siebie odpowiedni dystans. Zarówno wychowawcy, jak i uczniowie dodatkowo mieli zasłonięte usta i nos.

Zapraszamy na materiał wideo.

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.