Wydanie nr 268/2021, Sobota 25.09.2021
imieniny: pokaż (15 imion)Aureli, Aurelia, Aurelian, Herkulan, Wincenty, Rufus, Franciszek, Włodzisław, Eufrozyna, Władysław, Kleofas, Ermenfryda, Irmfryda, Ermenfryd, Irmfryd
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Ogłoszenie Wójta Gminy Miłoradz z dnia 9 czerwca 2020 r. w sprawie sporządzenia wykazu nieruchomości przeznaczonych do wydzierżawienia.

Działając na podstawie art. 35 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2020 r., poz. 65 z późn. zm.), podaje się do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy położonych na terenie Gminy Miłoradz.

 

 

Lp.

Oznaczenie nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Położenie (obręb)

Klasy gruntu

Część nieruchomości

Wysokość rocznego czynszu dzierżawnego

 

Nr działki

Nr księgi wieczystej

 

 

 

 

 

1.

45/9

GD1M/00019992/5

0,2136 ha

Miłoradz

B

16,2 m2

4,86 zł

 

Przeznaczenie nieruchomości i sposób jej zagospodarowania – poprawa warunków zagospodarowania nieruchomości sąsiedniej. Termin wnoszenia opłat i aktualizacja wysokości opłat – czynsz dzierżawny będzie płatny w terminie do 31 marca każdego roku. Aktualizacja wysokości stawek czynszu dzierżawnego będzie dokonywana nie częściej niż raz w roku. Dzierżawca zostanie poinformowany o zmianach na piśmie, z co najmniej trzymiesięcznym wyprzedzeniem. Tryb wydzierżawienia i określenie dzierżawcy – dzierżawca nieruchomości zostanie wyłoniony w trybie bezprzetargowym, na złożony wniosek. Okres trwania umowy – umowa dzierżawy zostanie zawarta na czas nieokreślony, z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

 

 

 

 

Wykaz wywiesza się na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy w Miłoradzu, na tablicy ogłoszeń sołectwa Miłoradz oraz umieszcza na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Miłoradz: http://miloradz.biuletyn.net/  na okres 21 dni od dnia 9 czerwca 2020 r.

 

 

 

Informacja prasowa Urzędu Gminy Miłoradz

UG Miłoradz
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Przetargi - Ogłoszenia


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.