Wydanie nr 168/2021, Czwartek 17.06.2021
imieniny: pokaż (15 imion)Izaura, Drogomysł, Radomił, Hipacy, Franciszek, Adrianna, Gundolf, Marcjan, Rajner, Adolf, Waleriana, Awit, Awita, Piotr, Montan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Ogłoszenie Wójta Gminy Malbork z dnia 4 czerwca 2020 r. dotyczące wykazu nieruchomości przeznaczonych do wydzierżawienia.

Ogłoszenie Wójta Gminy Malbork z dnia 4 czerwca 2020 r. dotyczące wykazu nieruchomości przeznaczonych do wydzierżawienia.

 

Teren przeznaczony do dzierżawy nie podlega ustaleniom obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Okres, na jaki umowa zostanie zawarta - do 3 lat.

Termin płatności czynszu dzierżawnego:  do 20 grudnia każdego roku obowiązywania umowy.

Możliwość wydzierżawienia części nieruchomości.

Wykaz wywieszony został dnia 4 czerwca 2020 r. na okres 21 dni na tablicy ogłoszeń w lokalu i przed lokalem Urzędu Gminy Malbork oraz na stronie internetowej urzędu /www.gmina.malbork.pl/ i w Biuletynie Informacji Publicznej /ugmalbork.mojbip.pl/. Urząd Gminy Malbork, ul. Ceglana 7, 82-200 Malbork czynny jest od pn. do pt. w godz. 7 - 15.

 

Wykaz w załączniku.

 

 

 

 

 

Informacja prasowa Urzędu Gminy Malbork

UG Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Przetargi - Ogłoszenia


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Gość
Gość 04.06.2020, 20:18
Trochę mało danych, to że Stogi, że numer działki i Księgi Wieczyste to dla przeciętnego kowalskiego nic nie mówi. Powinna być mapka, zrzut z góry, taka technika,a tu skan dokumentu. Ojj Gmino słabo się starasz.