Wydanie nr 263/2021, Poniedziałek 20.09.2021
imieniny: pokaż (13 imiona)Klemens, Mieczysława, Irena, Faustyna, Oleg, Eustachiusz, Eustachy, Fausta, Dionizy, Miłostryj, Barbara, Perpetua, Agnieszka
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Rozpoczęła się przebudowa skrzyżowania DW515 w Nowej Wsi Malborskiej.

Rozpoczęła się przebudowa skrzyżowania w obrębie ulic Zwierzyniecka i Na Wzgórzu w Nowej Wsi Malborskiej, które okazało się dość wąskie dla bezpiecznego przejazdu dla maszyn rolniczych i ciężarowych samochodów.

 

W kwietniu br. informowaliśmy, że skrzyżowanie w obrębie ulic Zwierzyniecka i Na Wzgórzu w Nowej Wsi Malborskiej planowane jest do przebudowy. W tym tygodniu właśnie przystąpiono do prac polegających na poszerzeniu wjazdów na drogi gminne poprzez korektę łuków oraz wykonanie zabruków.

- „Na etapie projektu, Projektant z pewnością nie miał wiedzy, iż po śladzie ulicy Zwierzyniecka / DW 515 /ulica Na Wzgórzu będą poruszały się auta ciężarowe i maszyny rolnicze w znaczącej ilości. Wytyczony w terenie nowy układ skrzyżowań ma charakter informacyjny i służy do dopracowania docelowego rozwiązania” - informowała wówczas Anna Mątewska, Zastępca Dyrektora ds. Inwestycji Zarządu Dróg Wojewódzkich w Gdańsku.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Grzegorz
Grzegorz 22.05.2020, 12:02
A ja się pytam kiedy wreszcie remont ulicy Chrobrego? Od ilu lat już jest to planowane? Miała być modernizacja ulicy aby do cukrowni był lepszy dojazd niekolidujący z ruchem mieszkańców. Ulica jest rozjechana tirami z burakami, dalszy odcinek nie lepszy, chodniki w opłakanym stanie. To tylko 500m ulicy! Kiedy ktoś się za to weźmie???
policjant
policjant 22.05.2020, 16:16 (odpowiedź do Grzegorz)
powiem tak od stycznia modernizują kawałek (30 m) drogi 515 ,więc to co tu widzę nie byłbym pewien że to ogarną .