Wydanie nr 263/2021, Poniedziałek 20.09.2021
imieniny: pokaż (13 imiona)Klemens, Mieczysława, Irena, Faustyna, Oleg, Eustachiusz, Eustachy, Fausta, Dionizy, Miłostryj, Barbara, Perpetua, Agnieszka
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Ślimacze tempo prac przy remoncie „Berlinki”.

Okiem naszych kamer podglądamy w zasadzie od samego początku remont DK22 na odcinku Czarlin – Knybawa. Długo oczekiwana inwestycja niestety od samego początku miała „rzucane pod nogi kłody”. Termin jej zakończenia był już zmieniany i zapewne po raz kolejny będzie przesunięty, ponieważ wydaje się, że inwestycja stanęła w miejscu.

 

Jadąc wspomnianym odcinkiem nie sposób odnieść wrażenia, że prace w tym miejscu nie tyle spowolniły, co całkowicie zanikły. Nie ma co się oszukiwać - inwestycja nie zostanie ukończona w tym roku. W lutym br. pisaliśmy o tym, że w ocenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Gdańsku „zaawansowanie inwestycji rozbudowy drogi krajowej nr 22 na odcinku Czarlin – Knybawa wynosi ok. 30 proc.”. To było 3 miesiące temu. Jadąc teraz tym odcinkiem wydawać by się mogło, że nic nie ruszyło się od tamtego czasu. Czy przyczyna zastoju spowodowana jest sytuacją związaną z pandemią koronawirusa w Polsce? Czekamy na odpowiedź w tej sprawie od GDDKiA.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Budowlaniec
Budowlaniec 20.05.2020, 09:40
.....................................tak wyglądają budowy tego rządu PIS w całym kraju. No ale niebawem pogonimy PAD i po nim ten rząd precz.
citizen
citizen 19.05.2020, 14:02
Od marca nie dzieje się nic, jedynie pachołki zostały przestawione tam gdzie nie dało się jechać po zdezelowanych płytach, i gdzieniegdzie odmalowano oznakowanie poziome. Wykonawca zasłania się epidemią, a GDDKiA to toleruje, jednocześnie przechwalając się w mediach, ile to oni nie budują pomimo epidemii. Lekiem na to byłby ban niesolidnego wykonawcy - nie wywiązujesz się z kontraktu nie masz szans na kolejne, a Trakcja niestety dostaje kolejne zamówienie od tej samej GDDKiA.
Tadzik
Tadzik 19.05.2020, 13:20
PIS nie oddał żadnego 1km autostrad
Wuwu
Wuwu 19.05.2020, 23:08 (odpowiedź do Tadzik)
Dobrze że PO oddalo miliony które nakradli.