Wydanie nr 270/2021, Poniedziałek 27.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Przedbor, Urban, Gaja, Amadeusz, Gajusz, Mirela, Adolf, Adolfa, Zybart, Zybert, Zybracht, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Zabrał telefon i pobił jego właściciela.

  • Wydanie nr 270/2021
  • 12 maja 2020, 10:48
  • KPP Tczew
  • Na sygnale
Zabrał telefon i pobił jego właściciela. fot. KPP Tczew
Kryminalni zatrzymali 25-letniego mieszkańca Tczewa, którego podejrzewali o kradzież rozbójniczą. Według ustaleń mundurowych sprawca najpierw wyrwał pokrzywdzonemu z ręki telefon komórkowy, a gdy ten chciał go odzyskać, napastnik go pobił. Policjanci podczas przeszukania mieszkania 25-latka znaleźli telefon komórkowy należący do pokrzywdzonego oraz dodatkowo znaleźli narkotyki. W czwartek zatrzymany mieszkaniec Tczewa został przesłuchany przez śledczych i usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży rozbójniczej oraz posiadania narkotyków. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny, zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzonym. Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

We wtorek, 5 maja br. kryminalni z Tczewa zajmując się wyjaśnieniem sprawy kradzieży rozbójniczej, zatrzymali 25-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o to przestępstwo. Mundurowi ustalili, że sprawca w tym zdarzeniu na jednej z ulic w Tczewie podczas spotkania ze znajomym najpierw wyrwał mu z ręki telefon komórkowy, a gdy pokrzywdzony mężczyzna chciał odzyskać swoją komórkę, napastnik go pobił. W związku z zaistniałym przestępstwem policjanci przyjęli zawiadomienie o przestępstwie.

 

 

 

 

 

 

 

Funkcjonariusze podczas przeszukania mieszkania podejrzewanego o to przestępstwo mężczyzny odzyskali i zabezpieczyli skradziony telefon. Podczas przeszukania policjanci znaleźli dodatkowo kilka działek narkotyków, które zabezpieczyli. Badanie narkotestem wykazało, że była to amfetamina i marihuana. Zatrzymany 25-latek trafił do policyjnego aresztu. W czwartek, 7 maja br. stróże prawa doprowadzili zatrzymanego mieszkańca Tczewa do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży rozbójniczej oraz posiadania narkotyków. Prokurator zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny oraz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzonym mężczyzną.

 

 

 

 

 

 

Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

 

 


 

Informacja i zdjęcie: KPP Tczew

KPP Tczew
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.