Wydanie nr 270/2021, Poniedziałek 27.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Przedbor, Urban, Gaja, Amadeusz, Gajusz, Mirela, Adolf, Adolfa, Zybart, Zybert, Zybracht, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mieszkaniec Malborka z 65 zarzutami kradzieży z włamaniem.

  • Wydanie nr 270/2021
  • 4 maja 2020, 13:03
  • pomorska.policja.gov.pl
  • Na sygnale
  • 1 komentarz
Mieszkaniec Malborka z 65 zarzutami kradzieży z włamaniem. fot. pomorska.policja.gov.pl
Kryminalni z Tczewa zatrzymali 25-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o przestępstwa dotyczące kradzieży z włamaniem. Zajmujący się tą sprawą policjanci ustalili, że sprawca znalazł kartę płatniczą, a następnie płacił nią zbliżeniowo za zakupy. Śledczy przedstawili zatrzymanemu mężczyźnie łącznie 65 zarzutów kradzieży z włamaniem oraz 2 usiłowań takich przestępstw. Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

We wtorek, 28 kwietnia br. policjanci z wydziału kryminalnego z Tczewa ustalili, że od 9 do 25 kwietnia br. dochodziło do przestępstw kradzieży z włamaniem. Z policyjnych ustaleń wynika, że sprawca najpierw znalazł kartę płatniczą, a następnie korzystając z niej, 65 razy zapłacił zbliżeniowo za zakupy. Mundurowi ustalili, że w wyniku przestępczej działalności powstały straty na kwotę ponad 2 tys. złotych. W związku z tymi ustaleniami funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie o popełnionych przestępstwach od osoby pokrzywdzonej.

 

 

 

 

 

 

Kryminalni ustalili, że związek z tymi przestępstwami ma 25-letni mieszkaniec Malborka. Stróże prawa zatrzymali podejrzewanego mężczyznę, którego doprowadzili do miejscowej komendy. Zebrane przez śledczych dowody pozwoliły przedstawić mężczyźnie łącznie 65 zarzutów dotyczących kradzieży z włamaniem oraz 2 usiłowań takich przestępstw. Podczas przesłuchania zatrzymany 25-latek przyznał się do popełnienia tych przestępstw. Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

 

 

 

 

Informacja i zdjęcie: pomorska.policja.gov.pl

pomorska.policja.gov.pl
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
jaki zjeb
jaki zjeb 04.05.2020, 20:26
Nie ma to jak 10 lat pierdzieć w pasiaki za 2 tysiące hahaha dno dna