Wydanie nr 205/2021, Sobota 24.07.2021
imieniny: pokaż (7 imion)Olga, Antoni, Kinga, Wojciecha, Kunegunda, Krystyna, Zyglinda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Pijany groził nożem żonie.

  • Wydanie nr 205/2021
  • 23 kwietnia 2020, 13:45
  • KPP Tczew
  • Na sygnale
  • 1 komentarz
Pijany groził nożem żonie. fot. KPP Tczew
Policjanci zatrzymali nietrzeźwego 58-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o przestępstwo gróźb karalnych. Z ustaleń mundurowych wynika, że sprawca wszczął awanturę domową, podczas której groził nożem żonie. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W środę funkcjonariusze doprowadzili 58-latka do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny oraz nakaz opuszczenia lokalu mieszkalnego.

 

W poniedziałek, 20 kwietnia br. po godzinie 20 oficer dyżurny z tczewskiej Policji otrzymał zgłoszenie o tym, że w jednym z mieszkań awanturuje się nietrzeźwy mężczyzna. W to miejsce natychmiast skierował policjantów z patrolówki. Interweniujący mundurowi ustalili, że 58-letni mężczyzna wszczął awanturę domową, podczas której zaczął grozić nożem żonie. W związku z tą sytuacją funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca powiatu tczewskiego i doprowadzili go do policyjnego aresztu. Mężczyzna był tak pijany, że nie był w stanie poddać się badaniu na zawartość alkoholu. Zatrzymany mężczyzna został już przesłuchany przez śledczych i usłyszał zarzut dotyczący gróźb karalnych. Prokurator zastosował wobec zatrzymanego 58-latka dozór policyjny oraz nakaz opuszczenia lokalu mieszkalnego na okres trzech miesięcy. Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

 

 

Policjanci przypominają, że przemoc w rodzinie nie jest sprawą prywatną, jest przestępstwem ściganym przez prawo. Wyzywanie, bicie i krzywdzenie osób bliskich jest przestępstwem, takim samym, jak przemoc wobec innych osób.

 

 

 

 

 

Informacja i zdjęcie: KPP Tczew


 


 


 

KPP Tczew
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
mk
mk 23.04.2020, 22:36
Co mnie interesuje Tczew w końcu to Malborska Tv czy jaki C...j