Wydanie nr 271/2022, Środa 28.09.2022
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcesław, Wawrzyniec, Salomon, Wacława, Marek, Sylwin, Wacław, Laurencjusz, Jan, Alodiusz, Sylwina, Tymon
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Kontrole policyjne na drogach Mierzei Wiślanej.

Na wjazdach do miejscowości turystycznych wystawiane są posterunki stałe. Policjanci sprawdzają i szczegółowo dopytują, gdzie przemieszczają się kierowcy. W razie stwierdzenia naruszenia przepisów kierowcy muszą liczyć się z obowiązkiem zawrócenia do miejsca zamieszkania. Pamiętajmy, że naszą wspólną sprawą jest powstrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Przed wyjazdem zadajmy sobie pytanie, czy powód dla którego chce wyjechać z domu jest rzeczywiście niezbędny. Dbajmy o siebie i o bliskich.

Policjantów wspierają żołnierze z Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerii Wojskowej. Kierowcy mogą się spodziewać kontroli drogowych na trasach dojazdowych do Stegny, Sztutowa i Krynicy Morskiej. W trakcie działań kontrolowane są wszystkie pojazdy, którymi mogą poruszać się osoby, które łamią zakaz przemieszczania się. Funkcjonariusze mają sprawdzać, czy w pojazdach znajduje się dopuszczalna liczba pasażerów oraz czy przemieszczanie się ma związek z ważną sprawą życiową.

 

Czy od poniedziałku, 20 kwietnia br. obostrzenia ulegną zmianie? Zobaczymy... 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
wk***iona mieszkanka
wk***iona mieszkanka 20.04.2020, 07:52
Zaraz czegoś nie rozumiem szturmem i bez kontroli do lasu można a na otwartą przestrzeń plaży prywatnym autem w odosobnieniu nie można?!
porąbane to wszystko! To chyba lepiej dla zdrowia psychicznego w sobotę pojechać nad morze powdychać jodu niż tłoczyć się po marketem w kolejkach?
wladza precz!
wladza precz! 19.04.2020, 23:47
niech lepiej wezma sie za prawdziwa prace!!!
to jeebane panstwo niszczy nas!!