Wydanie nr 262/2021, Niedziela 19.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcemir, Teodor, Wilhelmina, Marta, Alfons, Trofim, Konstancja, Festus, January, Zuzanna, Arnolf, Arnulf
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Niedziela Wielkanocna. Msza Święta z Parafii 108 Błogosławionych Męczenników Polskich w Malborku. Retransmisja

W niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego zapraszamy do duchowej łączności i wspólnej modlitwy z Proboszczem Parafii 108 Błogosławionych Męczenników Polskich w Malborku, księdzem Wojciechem Bohatyrewiczem.

Następna Msza w niedzielę 19 kwietnia o godzinie 11:30 - msza na żywo z Parafii 108 Błogosławionych Męczenników Polskich w Malborku do duchowej łączności i wspólnej modlitwy zaprasza ksiądz Wojciech Bohatyrewicz.

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

 

 

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Kelner
Kelner 13.04.2020, 11:44
Przyszedł PAD do Restauracji "Sowa i Przyjaciele" i poprosił o stoli który wcześniej zarezerwował. Kelner pyta a Pana godność - nie mam odpowiedział.
Malborczyk
Malborczyk 12.04.2020, 13:33
...................................czy zachowanie Prezesa 10 kwietnia różni się od zachowania 10 maja 10 lat temu ? Ta sama pycha, buta, arogancja do ludzi i prawa potwierdza tylko absolutną Jego winę za tragedię smoleńską ! Dlaczego ten człowiek jeszcze za to nie odpowiedział i planuje następny jeszcze większy kataklizm ? Dlaczego On tak nienawidzi Polski i Polaków ?