Wydanie nr 174/2021, Środa 23.06.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Józef, Wanda, Agrypina, Zenon, Albin, Anna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wspaniały gest mieszkanki Gminy Stare Pole. Anna Nizioł kupiła dla uczniów 18 tabletów.

Wspaniały gest mieszkanki Gminy Stare Pole. Anna Nizioł kupiła dla uczniów 18 tabletów. fot. Gmina Stare Pole
W tych trudnych czasach są ludzie którzy pamiętają o innych. Wielkie serce okazała mieszkanka naszej Gminy Pani Anna Nizioł, która kupiła dla najbardziej potrzebujących uczniów szkoły podstawowej w Starym Polu 18 tabletów.

To bardzo cenny dar, zwłaszcza teraz, kiedy nauka szkolna odbywa się zdalnie, a nie wszystkie dzieci mają sprzęt niezbędny do tej formy lekcji. Z uwagi na ograniczenia związane z koronawirusem uroczystość przekazania tabletów na ręce wójta Marka Szczypiora musiała być skromna.

Chcemy za to uhonorować Panią Annę tym filmikiem. Na pewno serduszka które ukażą się przy tym poście będą wyrazem tego, że My mieszkańcy Gminy Stare Pole potrafimy docenić tak szlachetny gest.

Tablety lada moment trafią do dzieci!

Gmina Stare Pole
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Gość
Gość 18.05.2020, 09:43
Bardzo dobry pomysł laptopy są potrzebne tylko żeby był czas na naukę i zabawę nie tylko na laptopie. Młodzież grająca na telefonach nawet na ulicach kiedyś mniej czasu przy komputerze więcej sportu przez to kierowcy muszą uważać na drogach i przejściach dla pieszych.W Starym Polu kiedyś dziecko zasnęło w autobusie a jak stałem samochodem koło sklepu pani Ani i chciałem cofać i wyjechać na drogę w lusterku za samochodem grupka dzieci prowadzona przez Panią Beatę W. całe szczęście że niewyjechalem przed sprawdzeniem a tam niema przejścia dla pieszych dlatego trzeba uważać.
Brawo!
Brawo! 17.04.2020, 10:23
Wspaniale, ze sa jeszcze osoby, które potrafią dawać. Zawistnymi komentarzami biednych duchowo ludzi prosze sie nie przejmować.
ada
ada 14.04.2020, 15:20
miły gest nowobogackich,świetna reklama nie ma co,okazja żeby zaistnieć haha,czy ucieczka przed fiskusem
Ronin
Ronin 13.04.2020, 09:15
"Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane." SERIO????
Pogratulować samopoczucia! I "poziomu" (tak gdzieś w okolicach dna Rowu Mariańskiego) tych "komentarzy)! Cóż jaki Pan, taki kram! Dno i wodorosty, a tu coś puka od spodu! :(((


Młody Polak
Młody Polak 12.04.2020, 14:26
………………………………..TV PIS nie oglądam, Disco Polo nie słucham, małpek nie piję, 500plus nie biorę, na PIS nie głosuję. Czego państwu serdecznie życzę!