Wydanie nr 271/2022, Środa 28.09.2022
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcesław, Wawrzyniec, Salomon, Wacława, Marek, Sylwin, Wacław, Laurencjusz, Jan, Alodiusz, Sylwina, Tymon
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Straż Miejska włączyła się do akcji #zostanwdomu.

Śladem innych służb mundurowych, Straż Miejska w Malborku również przyłączyła się do akcji #zostanwdomu. Ze swoich radiowozów emituje specjalny apel, w którym zachęcają wszystkich mieszkańców do pozostania w domu.

 

Malborscy strażnicy miejscy skupiają swoje działania głównie na sprawdzaniu przestrzegania zakazu zgromadzeń przez mieszkańców naszego miasta. Monitorują parki, place zabaw i rekreacyjne miejsca usytuowane na świeżym powietrzu. W związku z zaostrzeniem zasad kwarantanny, mundurowi sprawdzają również przestrzeganie zasad przez klientów dokonujących zakupów w marketach.

 

 

 

 

Straż Miejska w Malborku włączyła się do akcji #zostanwdomu i ze swoich radiowozów emitują specjalny apel, który zachęca wszystkich do pozostania w domu. Strażnicy miejscy apelują o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie, w tym o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń, współpracę i realizowanie poleceń służb. W tym trudnym dla wszystkich momencie ważne jest, aby stosować się do poleceń wszystkich funkcjonariuszy.

 

 

 

 

Solidaryzujmy się z całym społeczeństwem, przystępując do akcji #zostanwdomu.


 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Mueszkaniec
Mueszkaniec 03.04.2020, 15:52
Straż Miejska do serca wzięła sobie hasło zostań w domu. Na ulicy Michałowskiego przy bloku nr. 6 TBS stoi porzucony samochód bez tablic. Mimo wielokrotnego zgłoszenia Sraż nic nie robi z tym fantem. Komendant stwierdził że tam może być gniazdo Koronawirusa. Brawo Straż Miejska w Malborku
Dafi
Dafi 02.04.2020, 16:03
Spokojnie są jeszcze sklepy z odzieżą używaną otwarte, tam wszyscy wchodzą i nie trzeba rękawiczek.Inny świat, z przed zarazy.
telewidz
telewidz 02.04.2020, 12:17
widać przy wejściu że nie są zachowywane 2 m odległosci