Wydanie nr 260/2021, Piątek 17.09.2021
imieniny: pokaż (15 imion)Ariadna, Szczęsny, Zygmunta, Justyna, Justyn, Narcyz, Hildegarda, Lamberta, Franciszek, Szczęsna, Dezyderiusz, Drogosław, Lambert, Teodora, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Proboszcz Wojciech Bohatyrewicz zaprasza na niedzielną mszę na żywo w Telewizji Malbork. Kliknij i oglądaj na żywo

Sytuacja w Polsce i na całym świecie, związana z pandemią koronawirusa przyczyniła się do tego, że życie publiczne i towarzyskie większości osób przeniosło się do internetu. Uczniowie uczą się zdalnie, dorośli pracują zdalnie, a artyści umilają czas kwarantanny domowej również zdalnie. Wszystko to w trosce o bezpieczeństwo i życie ludzi w obliczu rozprzestrzeniającego się w szybkim tempie wirusa COVID-19. Można również uczestniczyć we mszy świętej transmitowanej z kościoła on-line.

Proboszcz parafii Błogosławionych 108 Męczenników Polskich w Malborku, ksiądz Wojciech Bohatyrewicz serdecznie zaprasza wszystkich do uczestnictwa w niedzielnej mszy świętej, która rozpocznie się o godzinie 11.30 i będzie transmitowana za pośrednictwem Telewizji Malbork na naszych stronach internetowych.

 

TU BĘDZIE MOŻNA OGLĄDAĆ MSZĘ NA ŻYWO 

 

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Wanda i Zenek
Wanda i Zenek 05.04.2020, 16:15
Dziekujemy ksiedzu Wojciechowi za niedzielna msze.
Mariola
Mariola 05.04.2020, 12:20
Dziękuję, to mi było potrzebne
Gosia
Gosia 05.04.2020, 12:16
Dziękujemy Księdzu Wojtkowi za mszę...
K.K.
K.K. 05.04.2020, 12:15
Południe Polski pozdrawia Malbork i ks. Wojtka
Kustosz
Kustosz 05.04.2020, 10:12
………………SKANDAL Z PODMIANĄ ZWŁOK……………..na pokład samolotu lecącego do Smoleńska 10 lat temu wsiadł człowiek „Mały” kłótliwy, przeciętny Prezydent, zaściankowy i ksenofobiczny, mierny polityk. Autor słów: "spieprzaj dziadu!"; "ta małpa w czerwonym"; "ja Panią załatwię", człowiek nie znający nawet słów Hymnu Narodowego. Obiekt żartów i kpin nie tylko satyryków. Określany w Europie jako „Kartofel”. Prezydent z najniższym poparciem społecznym.
Natomiast w trumnie ze Smoleńska przywieziono ciało wybitnego Męża Stanu, patriotę, bohatera narodowego, ojca narodu, największego Polaka, równego Królom i pochowano na Wawelu. Ja się pytam, kto podmienił zwłoki, kogo pochowano na Wawelu, gdzie jest ciało Kaczyńskiego ?