Wydanie nr 272/2020, Poniedziałek 28.09.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcesław, Wawrzyniec, Salomon, Wacława, Marek, Sylwin, Wacław, Laurencjusz, Jan, Alodiusz, Sylwina, Tymon
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Bezpłatne parkowanie na terenie Malborka.

  • Wydanie nr 272/2020
  • 18 marca 2020, 12:57
  • UM Malbork
  • Wiadomości
  • 1 komentarz
Bezpłatne parkowanie na terenie Malborka. fot. redakcja
Z uwagi na nadzwyczajne okoliczności stanu zagrożenia epidemicznego w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców, decyzją Burmistrza Miasta Malborka od 18 marca 2020 r. do odwołania zniesione zostają opłaty i kontrole w Strefie Płatnego Parkowania w Malborku.

Na wniosek przedsiębiorców zniesione zostają również opłaty na parkingach przy ul. Kościuszki i na Dworcu PKP. W ten sposób ograniczone zostanie dotykanie parkomatów oraz ułatwiony dojazd samochodem tym, którzy normalnie dojeżdżają komunikacją miejską.

 

Urząd Miasta Malborka apeluje do wszystkich mieszkańców, że jeśli to tylko możliwe, to #zostanwdomu.

 

 

Informacja prasowa UM Malborka

UM Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Sztum
Sztum 19.03.2020, 06:57
Kto głosował za przyjęciem Samorządowej Karty Praw Rodzin /LGTB/w Sztumie ?

Za przyjęciem uchwały głosowało pięciu radnych PiS: Adam Krupa, Marcin Jarocki, Łukasz Merchut, Zbigniew Pędziwilk i Jarosław Stawny; troje radnych Porozumienia Samorządowego: Dobrosława Frączek, Karolina Skowrońska i Piotr Stec; ponadto radni Sylwia Kubik (niezależna) i Grzegorz Kostrzewa (PSL). Przeciw byli radni: Dariusz Browarczyk i Leszek Sarnowski (obaj z Obywatelskiego Porozumienia Samorządowego), Teresa Skolimowska i Ludwik Butkiewicz (oboje z Porozumienia Samorządowego), Ryszard Mazerski i Zbigniew Zwolenkiewicz (oboje z klubu Razem dla Powiśla) oraz Wojciech Cymerys (PSL)

W Radzie Powiatu Sztumskiego zasiada liczna grupa nauczycieli. Interesująco wygląda wynik głosowania pedagogów. Za byli Sylwia Kubik i Piotr Stec. Przeciw Leszek Sarnowski, Zbigniew Zwolenkiewicz, Dariusz Browarczyk, Ryszard Mazerski i Teresa Skolimowska.